Wpis z mikrobloga

Latam około 60-65 razy w ciągu roku. Trochę prywatne (5 razy) reszta służbowo teraz głównie Europa wcześniej dosłownie cały świat.

Zawsze na każdym lotnisku na świecie rozwalały mnie te komunikaty "Pasażerowie lecący do Izraela przypominamy o przejściu dodatkowej obowiązkowej kontroli bezpieczeństwa. Przypominamy, że kontrola jest obowiązkowa a jej czas może wynosić nawet 30 minut."

I zawsze ten widok totalnego upadku społeczeństwa co oni tam z ludźmi robili.

To też nie jest normalny kraj a kontrole bezpieczeństwa w USA przy tym co tam się działo to nic.

#gownowpis #izrael #praca
  • 69
@yhbgrobdoivbvwamsv:

bo to by wymagalo umiejetnosci czytnia


No tak, i dlatego wywnioskowałeś, że skoro lecę do Kairu, gdzie biura podróży nie latają to... pojechałem z biura podróży xd

I oczywiście kontrola nic nie daje - niech można wnieść wszystko na pokład i zrobi się bezpieczne. Na pewno jakiś #!$%@? będzie na tyle uprzejmy, że uzna iż zabranie broni palnej to jednak przesada i tego nie zrobi. I wcale od wprowadzenia przepisów
No tak, i dlatego wywnioskowałeś, że skoro lecę do Kairu, gdzie biura podróży nie latają to... pojechałem z biura podróży xd


@kishibashi: myslisz ze jedyny w kraju widziales samolot i mowisz cos o wnioskowaniu? xD
I dalej

. I wcale od wprowadzenia przepisów bezpieczeństwa liczba uprowadzeń drastycznie nie zmalała.


@kishibashi: ZMALALA? xD Czyli dalej sie cos zlego dzieje? xD dajesz sie upokazac po nic?
No ale swir nie rozumie, ze
@yhbgrobdoivbvwamsv: widzę, że ubytki intelekualne masz większe niż sądziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) procedury bezpieczeństwa zawsze mają luki, choćby ze względu na pomyłki ludzkie. Odpowiednia ich konstrukcja pozwala zmniejszyć ryzyko do minimum, ale nigdy do zera. Kiedyś uprowadzenia były dość częste, dziś to ewenement. No ale jak ktoś jest głupi to nie widzi różnicy między 1 a 100, to na plusie i to na plusie. Wniosek, że
Wniosek, że popieram uprowadzenia to w ogóle szkoda komentować co Ci się uroiło, podobnie jak paszport xd


@kishibashi: no proste - nie zalezy ci na bezpieczenstwie skoro musisz sie ukrywac po pseudonimem w internecie. Oczywiscie moze sie okazac, ze akurat nie masz zdjec dziwnej tresci, wiadomo ze moga byc bledy i luki. No ale tylko glupi nie widzi, ze mozna zminimalizowac ryzyko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no właśnie chodzi o to, że sprawdzać może mnie wyszkolony pracownik, który z dużą pewnością dochowa poufności, a nie jakiś anonimowy przygłup z neta.


@kishibashi: wyszkolony xD I znowu wychodzi twoje warholstwo, bo znowu sa badania ile fantow zabierali do domu ci wyszkoleni pracownicy ktorzy dbaja o twoje bezpieczenstwo.
No ale widac do ukrycia masz nie tylko alanfabetyzm skoro nie chcesz minimalizowac ryzyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)