Wpis z mikrobloga

@giko123: Jakich żartach? przecież to konfederata, dla ciebie to karalna czynność, skrajna nieodpowiedzialność i zezwierzęcenia a dla niego postulat.
@jadepobiegac: i tu się mylisz, ale to jedynie sprawi że obudzisz się w p0lsce marzeń Korwina za kilkanaście lat. Nic nie znacze, moje poglądy są toksyczne i mam dokładnie tą samą siłę głosu. #!$%@?, co?
@Mazurroo nie wiem gdzie się mylę, ale widzę że masz problem. Zmieniłem zdanie, nie jesteś bezrozumny, przepraszam - jesteś pokrzywdzony przez los. Nie rozumiem tylko dlaczego takie osoby przyciąga tak bardzo konfederacja, oni totalnie nic nie mają do zaoferowania. Jedynie nienawiść za nienawiść. Wkurzanie innych na złość - bo tak. To portal ze śmiesznymi obrazkami nie nawrócę Cię, ale przeglądając 5 min Twój profil mogę jedynie powiedzieć że potrzeba Ci profesjonalnej pomocy.
@jadepobiegac:

Jedynie nienawiść za nienawiść. Wkurzanie innych na złość - bo tak.


Dokładnie tak. Tylko tyle i aż tyle. Jako brzydki, samotny, bezdzietny mężczyzna i tak nie mam absolutnie żadnych szans na poprawę mojej sytuacji - społecznie każda partia proponuje elementy, które mnie dojeżdżają, każda będzie wykorzystywać mnie jako siłę roboczą do finansowania wszystkich programów socjalnych. Po co mam wybierać coś "dobrego" kiedy żadna partia nie ma poglądów dobrych dla mnie?
To już lepiej zagłosować mi dla beki albo na partię, która najbardziej będzie wprowadzać zamordyzm, który mnie i tak nie będzie dotyczyć.


@Mazurroo: Zwłaszcza pobór Cię nie będzie dotyczyć, no nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pobór typowo nie obowiązuje do 27


@Mazurroo: Tak jest np. na Łotwie teraz. Chodzi o to, by ludzi po studiach również móc zagonić do koszar.

Czasami jest nawet gorzej, np. 18-35 (Libia, Polska koło 1800 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)) W PRL była obowiązkowa komisja w wieku 18-19 i nadanie kategorii, po studiach obowiązek odsłużenia u trepów można było zamienić na służbę zastępczą, np. na pogotowiu czy