Wpis z mikrobloga

#izrael Czemu na świat leci przekaz jaki to biedny Izrael a nikt nie przypomni jak Izrael traktował Palestyńczyków i im betonował źródła wody i #!$%@?ł pałami po łbie?
  • 25
  • Odpowiedz
  • 109
jak Izrael traktował Palestyńczyków i im betonował źródła wody i #!$%@?ł pałami po łbie?


@Quardoz: Betonowanie wody i #!$%@? pałą to jest dokładnie to samo co gwałty, porywanie dla okupu czy paradowanie ciał zabitych po mieście GTA style ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chlip chlip Palestyna, Alexa zagraj despacito.
  • Odpowiedz
@Quardoz jesteś na wykopie miras, czego oczekujesz od tubylców. Za rok narracja może znowu się zmienić tak jak to było z UA, "gigachad Zieliński" a tera hejt. Wykopki to chorągiewki na wietrze.
  • Odpowiedz
@L3gion ciekawe jakbys zareagował, gdyby twojej rodzinie sąsiad odciął dopływ wody i zabronił jej nabyć w jakimkolwiek sklepie przy okazji czasami pałując twoje dzieci? Żydzi są takimi samymi zbrodniarzami tylko w białych rękawiczkach mający Jankesów za parasol bezpieczeństwa. Nie zdziwię się jak teraz pejsaci w ramach rewanzu odjebią minimum kilkadziesiąt tysięcy palestynczykow z przyzwoleniem ONZ. Tylko nie mysl czasami, że jestem za arabami, którzy teraz pokazują swoje zezwierzęcenie, ale jedni od drugich
  • Odpowiedz
@tsumazi: Szczerze? Cały dzień byłem poza mediami społecznościowymi, nadrabiam zaległości. Wiem, że wybuchła walka, wiem, że Palestyńczycy zaatakowali Izrael. Nie widziałem jeszcze takich filmików. Po Twojej reakcji wnioskuję, że były - możesz podesłać, tu albo na priv?
  • Odpowiedz
@Quardoz bo kazdy zdrowy człowiek ma #!$%@? na tych kozojebcow. Zyd może cię oszukać, sprzedać w zawyżonej cenie, a ciapak zgwałci Ci żonę,.córkę, sióste, matkę a tobie poderznie gardło w imie allaha
  • Odpowiedz