Wpis z mikrobloga

Przejeżdżam koło 0*nu patrzę benzyna 95 za 5,94 dobra akurat mam pół baku zatankuje pod korek bo wiadomo że po wyborach będzie 8,50 albo lepiej. Ta zatankuje... cha do dy zatankuje. Wszystkie instrybutory nie działają oczywiście żadnej informacji brak (na dieslach wszystkich wisi że awaria). Wchodzę pytam się typka za ladą co jest grane a on że się skończyła bena. To się pytam dlaczego informacji nie wywieszą to mówi że akurat teraz się skończyła. Powiedziałem mu że pieoli zwyzywalem od kłamców i wyszedłem.

Nie jestem z siebie dumny pewnie nie powinienem tak zrobić ale człowiek już nie może z tej frustracji na te ściewa pisowskie. Najpierw pozamykali ludzi i kazali kagańce nosić bo hehe grypka. Potem zalali jraj śmciem ludzkim z bangladeszu czy innej ukrainy a teraz nawet auta nie można zatankować. W międzyczasie oczywiście trylion innych afer

Na kogo ja mam głosować powiedzcie proszę bo chciałem olać te wybory ale teraz wiem że muszę zagłosować przeciwko szarańczy pisoskiej.

#bekazpisu #bekazpodludzi #zalesie #wybory #ukraina
marcinpodlas8 - Przejeżdżam koło 0*nu patrzę benzyna 95 za 5,94 dobra akurat mam pół ...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 8
@marcinpodlas8: Jeśli chcesz zmiany rządu to na kogoś z KO, Trzeciej drogi, Lewicy. Od biedy konfederacja ale z nimi nie wiadomo czy się ułożą z PiS czy będą grać na przyśpieszone wybory -> więc najbezpieczniej KO, TD, Lewica myślę jeśli chcesz głosować anty pis.
Na partie typu bezpartyjni samorządowcy szkoda zachodu bo i tak 5% nie przekroczą więc głoś na zmarnowanie i tak na prawdę to głos na PiS
@marcinpodlas8:
no chłopie czytaj ze zrozumieniem bo jasno napisałem głosując TD => głosujesz na koalicję KO+TD+Lewica, głosując na Konfe => PiS lub wcześniejsze wybory. Wybierz sam bo czy ja Ci pisałem że masz głosować na Lewicę??? Jedynie piszę że w ogólnym rozrachunku głos na np. KO czy Kotłownię jest praktycznie bez znaczenia bo finalnie stworzą jeden rząd.
Hołownia i Psl jasno się określili że będą iść z KO i Lewicą, masz