Wpis z mikrobloga

Ten film Boxdela w oczach dorosłych go kompletnie kompromituje, pokazuje jako niedojrzałego gościa nie znającego norm społecznych. Niestety w oczach gównażerii pewnie w dużym stopniu go rehabilituje.

1. Wskazuje na to narracja, którą przyjął. Wydarzenia z 2015 przedstawia jakby była to odległa przeszłość - dla gnojków w rzeczy samej tak jest. Większość z nich pewnie nie umiała nawet wtedy czytać, bo mieli po 5-6 lat.

2. Każdy występek można usprawiedliwić jako element konwencji. W oczach gnojków zmienia to kwalifikację czynu. BTW fajny chochoł, pokazanie głosówek z jakimś chamem, żeby pokazać, że można zapowiadać 13-stce "ruchanie w cyce".

3. Fiksowanie się na tym, że nie można go stawiać w szeregu na równi ze Stuu. No nie można, ale to nie znaczy, że jego zachowanie i ukrywanie prawdy nie ma znamion przestępstwa.

4. Przenoszenie odpowiedzialności na dziecko, bo iDelti był zakompleksiony. Ponowne nękanie domniemanej ofiary, żeby się wybielić i stworzyć poczucie tego, że zastawiono na iDeltiego pułapkę.

5. 8-letni związek gwarantem wiarygodności. Szkoda w ogóle ryja strzępić....

Był taki moment, że zastanawiałem się czy Baxton nie padł ofiarą okoliczności, w których się znajdował. Teraz nie mam żadnych wątpliwości, że tak nie było. To jest teatr a facet konfabuluje i stosuje jakieś sofizmaty z dupy i narrację, że tak naprawdę on jest tu ofiarą/

Powtarza, że nic nie wiedział na temat Stuu, ale jest na tyle głupi, że jeszcze się nie zorientował, że SAM SIĘ #!$%@?Ł I POTWIERDZIŁ, ŻE WIEDZIAŁ, PRZEKAZUJĄĆ WARDĘDZE MATERIAŁY.

#famemma
  • 18
1. Wskazuje na to narracja, którą przyjął. Wydarzenia z 2015 przedstawia jakby była to odległa przeszłość - dla gnojków w rzeczy samej tak jest. Większość z nich pewnie nie umiała nawet wtedy czytać, bo mieli po 5-6 lat.


@mis_bezowy_spod_opatowa: ale to było dawno temu xD

W sensie, jeśli byś był erystykiem i logikiem jak ja to faktycznie od urodzenia jesteś równie wysoko inteligentny, ale obserwując innych i to jak ewoluuje społecznie
@mis_bezowy_spod_opatowa: nie no, teraz to już manipulujesz, bo właśnie tak było. Na chamstwie i obseniczności wybijali się wtedy youtuberzy (których nie oglądałem, bo dla mnie jako nadczłowieka to nie było ciekawe, ale czyniłem obserwacje tego i innych zjawisk. Przez pewien czas sam przyjąłem taką mowę w ramach testów jak to działa na innych)

Gimper, Z dupy, Nitro, Isami itd to definicja chamstwa i wyzywania innym matek
@mis_bezowy_spod_opatowa

Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Oczywiście że wtedy była zdecydowanie dużo większa tolerancja do wszystkiego niż teraz i mniejsza cenzura, a także brak takiego cancel culture jak teraz. Rasizm, homofobia, antysemityzm, wyzywanie się większych twórców itd były na porządku dziennym w mainstreamie w polskich mediach społecznościowych i nikt za to nie był cancelowany, a wręcz się na tym wybijali. Takie pranki przez które dzisiaj są cancelowani twórcy, przecież
@NewBlueSky: Nie manipuluję. Mówię o kulturze na polskich serwerach w dowolnych grach. Na chamstwo było takie samo przyzwolenie jak dzisiaj. Były środowiska patologiczne i normalne. Jeśli jakiś patus pojawił się wśród normalnych graczy, to od razu był regulowany, a iDelti mówi tak jakby patologia była w społecznościach czymś jedynym i powszechnym.

Co do tego, że twórcy się wybijali na patologii, to pełna zgoda, ale to osobny temat i jednak dotyczyło to
@NewBlueSky: Nie manipuluję. Mówię o kulturze na polskich serwerach w dowolnych grach. Na chamstwo było takie samo przyzwolenie jak dzisiaj. Były środowiska patologiczne i normalne. Jeśli jakiś patus pojawił się wśród normalnych graczy, to od razu był regulowany, a iDelti mówi tak jakby patologia była w społecznościach czymś jedynym i powszechnym.


@mis_bezowy_spod_opatowa: no były, a co było mainstreamem wśród dzieciaków? to co robili TAMCI youtuberzy, jestem wiekowo około Gimpera, Xayoo,
@mis_bezowy_spod_opatowa: w tamtych czasach grałem w kilka gier gdzie był TS, w tym Minecraft. Zarówno wśród znajomych jak i na publicznych kanałach nie latały takie teksty. Właściwie to nie ma różnicy na ogólnych czatach dziś i wtedy.
@mis_bezowy_spod_opatowa: były odzwyki w stylu Nitro, a też rzadkość i można było za to wyrwać bana.

Jak pojawiała się jakaś dziewczyna, to nikt nie rzucał, że by ją wyruchał. A po prostu dostawała dużo atencji, chęci pomocy, gry z nią i trafy ulgowej jak nie ogarniała. Ale też się olewało graczki.
@mis_bezowy_spod_opatowa: Nie no, ładny fikołek #!$%@?. Ty pod kloszem siedziałeś czy jak? Śledziłeś choć trochę to co się działo w tamtym czasie? Przecież w tamtych latach to Gimper śpiewał o ruchaniu dzieciaków, Nitro oraz Isamu byli pionierami ruchania wszystkim matek i ciśnięcia ludzi przez telefon. I Ty uważasz wiadomości między znajomymi nastolatkami jako przekroczenie granicy? Miałeś Ty kiedyś kilkanaście lat, czy już urodziłeś się dorosły? xD
Chyba z #!$%@? spadłeś, jeśli próbujesz mi wmówić, że w 2015 chamstwo i obsceniczność były bardziej tolerowane. To jest zwyczajnie kwestia tego, że iDelti funkcjonował wtedy w innej bańce i zmianę perspektywy tłumaczy na swój głupi sposó


@mis_bezowy_spod_opatowa: Nie no, akurat trochę były. Wtedy nie było jeszcze takiej mody na poprawnośc polityczną, więc całościowo jednak nieco inne normy były. Mogłeś wtedy pisać np n1gga, a teraz wszyscy n-wordują, murzyni i kobiety