Wpis z mikrobloga

Mirki, przymierzam się do kupienia swojego pierwszego e-papierosa związku z tym mam parę pytań:

Mam rozumieć że za "tytoń" robią te liquidy ? Na ile tego wystarcza przy obecnym jaraniu paczki na dzień ?

clearomizer/atomizery, wymienia się to czy czy jest już na stałe ?

Z tego co poczytałem to są polecane zestawy jak i "składaki" z zestawów widzę że popularnością cieszy się

https://www.e-dym.pl/E-p-------y/896-PROMOCJA_!_2x_e-papieros_VISIONE_1100mAh.html

Oczywiście liquidy trzeba kupić osobno ? Co polecacie, jak dobierać na co uważać etc. ?

Macie jakieś polecane fora/blogi etc na temat efajków ?

#epapieros #epapierosy #kiciochpyta #chceprzestacsmierdziec
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarekKillerMirek: Twoim zdaniem nie odbiegają jakościowo od innych marek? No cóż, większość tych hangsenów śmierdzi i gryzie w gardło, najlepszym rozwiązaniem jest robienie płynów według własnych potrzeb i upodobań, a w ostateczności polskie P1.
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic @biczplis: A jeżeli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej to pomyśl nad robieniem własnych liquidów. Do tego potrzebujesz bazę i aromat, 100ml butelka (12mg) wychodzi mniej więcej 25zł. Załóżmy że zwykłe 10ml buteleczki kupujesz po 9zł, więc zastanów się i nad tym bo różnica kolosalna a jakość bardzo dobra :).

Ja kupuję bazy i aromaty od wapuj.pl i nie narzekam na jakość płynów.
  • Odpowiedz
@spluczka: @Mam_Glupi_Nick: Pozwolę sobie was zawołać jeszcze raz.

https://www.e-dym.pl/E-p-------y/896-PROMOCJA_!_2x_e-papieros_VISIONE_1100mAh.html Zamierzam kupić to bo w sumie są ok na początek. Teraz kwestia liquidów. Nie wiem co sobie kupić na start jakieś pomysły ? Głównie mi zależy na tym by chmurka była ok. Co do nikotyny to obojętnie, sądzę że dam rade wystartować z mniejszą liczbą niż 24mg.
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: jesli Ci zalezy na tym, by chmura byla oki - kup sobie inny parownik - na tym chmura bedzie srednia... jesli chcesz duza chmure - musisz pomyslec o jakims modzie.... proponuje - kup sobie ten zestaw i dodatkowo - do zamowienia - kup sobie jeszcze x-jet spider cml od e-dyma jest zajebisty ;)
  • Odpowiedz