Wpis z mikrobloga

Mirki, przymierzam się do kupienia swojego pierwszego e-papierosa związku z tym mam parę pytań:

Mam rozumieć że za "tytoń" robią te liquidy ? Na ile tego wystarcza przy obecnym jaraniu paczki na dzień ?

clearomizer/atomizery, wymienia się to czy czy jest już na stałe ?

Z tego co poczytałem to są polecane zestawy jak i "składaki" z zestawów widzę że popularnością cieszy się

https://www.e-dym.pl/E-papierosy/896-PROMOCJA_!_2x_e-papieros_VISIONE_1100mAh.html

Oczywiście liquidy trzeba kupić osobno ? Co polecacie, jak dobierać na co uważać etc. ?

Macie jakieś polecane fora/blogi etc na temat efajków ?

#epapieros #epapierosy #kiciochpyta #chceprzestacsmierdziec
  • 34
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Mam identycznego, jestem bardzo zadowolony. I można napięcie zmieniać. Liquidy musisz dokupić, teraz te sklepy są wszędzie. Na ile ci wystarczy to zobaczysz po pierwszej buteleczce :) Claromizer/atomizer jest wymienny, można kombinować z różnymi tylko gwinty muszą być takie same.
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic:

http://www.e-papierosy-forum.pl/ Znajdziesz tam dosłownie wszystko

clearomizer/atomizery, wymienia się to czy czy jest już na stałe ?


Jeżeli sprzęt jest sprawny to wymieniasz tylko grzałką.

Mam rozumieć że za "tytoń" robią te liquidy ? Na ile tego wystarcza przy obecnym jaraniu paczki na dzień ?


Ciężko tak przełożyć, mi 10ml butelki wystarczą na ~5 dni, tobie mogą na krócej. Mimo to na pewno mnóstwo zaoszczędzisz.

Oczywiście liquidy trzeba kupić osobno ?
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: no siema nie jestem ekspertem ale się wypowiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja paliłem paczkę na dzień obecnie 10ml starcza mi na powiedzmy 3dni intensywnego efajkowania. W liquidach masz podany poziom nikotyny od 24mg do 0. Zaczynałem od 24, obecnie jestem na 18 od paru miesięcy. Im wyższy współczynnik tym większa moc. Polecam eksperymentować ze smakami i kupować w zestawach, wychodzi taniej.

Od paru miesięcy korzystam z
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Jak Ci się spodoba palenie to można na prawdę dużo zaoszczędzić. Przy samodzielnym robieniu grzałek i liquidów koszt miesięczny to jakieś:

- >1zł za grzałkę

- ~4zł za 10ml liquidu

Ja nie palę dużo, więc mieszczę się poniżej 15zł spokojnie. Ale to taka ciekawostka, na początku przygody nie zawracaj sobie tym głowy raczej.
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: paliłam paczkę Marlboro lightów dziennie, teraz 10 ml liquidu o mocy 11 wystarczy mi na 1-1,5 tygodnia. 18tka na ponad dwa. nie ograniczam palenia w ogóle, palę kiedy chcę. ktoś nade mną pisał, że jemu starcza 10 ml na 3 dni, więc widzę, że to sprawa mocno indywidualna i musisz sam sprawdzić ;)
  • Odpowiedz
@biczplis: Cena 289 nie jest niczym specjalnym w świecie epapierosów. Raczej ten atomizer jest wart tych pieniędzy.

Ależ oczywiście że można, ja dopiero zaczynam robić własne liquidy, więc doświadczenie małe. Masz nieograniczone możliwości co do smaku, za każdym razem próbujesz czegoś nowego. To tak, jakby od nowa zacząć przygodę z epaleniem.
  • Odpowiedz
@biczplis:

e-papierosy.forum.pl -> laboratorium chemiczne (masz tam całą wiedzę potrzebna do robienie tak zwanych samogonów czyt. własnych liquidów)

Ja codziennie przechodzę niedaleko stacjonarnego sklepu e-dymu, jeżeli nie masz takiej możliwość to e-dym.pl (szeroki wybór asortymentu).

Ewentualnie tutaj na mirko może ktoś sprzedaje, parę osób siedzi w biznesie a warto wspierać swoich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, przymierzam się do kupienia swojego pierwszego e-papierosa związku z tym mam parę pytań:


Mam rozumieć że za "tytoń" robią te liquidy ? Na ile tego wystarcza przy obecnym jaraniu paczki na dzień ?


Zależy jaka dawka. Na Twoim miejscu zacząłbym od 24 mg/ml i co 3 miesiące - schodził "oczko" w dół.

Jedna paczka to tak pi razy drzwi - 1-1.5 ml.

clearomizer/atomizery, wymienia się to czy czy jest już na
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: ja na poczatek polecam Ci zestaw podwojny (jesli palisz duzo) np. ego-w + clearomizery visione 1100 - to tak na poczatek, za rozsadna cene dostajemy 2 calkiem sensowne epapierosy + kompletna ladowarke......

Jesli szukasz czegos lepszego - polecam Ci baterie vision spinner 1300 mah (z regulacja napiecia) parownik x-jet spider i ladowarke.... tez wyjdzie rozsadnie cenowo... bateria starczy na dluzej, jest markowa itp. itd.
  • Odpowiedz