Wpis z mikrobloga

@daot: Jako, że w ogóle się na tym nie znam to się wypowiem. Wydaje mi się, że jak działa na szkodę spółki to może go mogą #!$%@?ć, ale to na pewno nie jest taki prosty temat i będą go musieli spłacić na pewno i pewnie jakieś negocjacje prowadzić przez prawników.
@daot: raczej go nie wywalili, schowali go tylko

Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym

nie oznacza to, że nie jest już udziałowcem, tylko nie jest już decyzyjny, jak chcą go pozbawić udziałów to albo muszą się dogadać i je odkupić albo zgłosić do sądu i w ten sposób go wywalić też odkupując udziały. Moim zdaniem czekają jeszcze jak się sprawa rozwinie i dają Boxdelowi
@zdrajczyciel Ja przeczytałem, nie wiem czy jestem zmęczony czy przygłupi czy może to jakieś #!$%@?, ale jak mają go przegłosować większością 95% jak ich tam jest czterech w tym Boxdel sam ma 20%? Z tego co tam jest napisane wynika, że muszą mieć 95% głosów, ale nie może ich być więcej niż pięciu?
@produktdotestow: Nie rozumiesz co czytasz, to twój problem, to jest w artykule napisane, ale nie dosłownie. A ja nie przesządzam czy działa, to oceni sąd, a faktem jest wniosek wspólników o wykupie jego udziałów. Szkody wzierunkowe to działania na szkodę spółki.

Ale widzę, że jesteś Robert z zawodówki z magazynu, więc nie kumasz. elo nara
@zdrajczyciel: Ty nie rozumiesz o czym rozmawiasz, przestawię Ci w punktach jak Sebastianowi z gimnazjum to może coś skumasz

1. podlinkowałeś tutaj swój wpis w którym jest wrzucony screenshot mówiący o przymusowym wykupie akcjonariuszy mniejszościowych przez akcjonariuszy posiadających co najmniej 95% głosów
2. zapytałem czy przeczytałeś co jest na nim napisane
3. teraz głupio próbujesz wybrnąć mówiąc o czymś zupełnie innym niż jest na screenie o który pytałem