Wpis z mikrobloga

@widmowy_dziobak: trzeba było wołać #bojowkawindowsphone albo #windowsphone

Ale jako użytkownik mogę ci powiedzieć ze w normalnym użytkowaniu bateria starcza na jeden dzien spokojnie, przy hardcorowym które mi sie zdarza czasami (dużo neta po 3g w miejscu z kiepskim zasięgiem, telefon caly czas w ręce, filmiki wykop etc) to jest jakieś 6-7 godzin. Tak wiec tragedii nie ma i jest raczej normalnie ;)
  • Odpowiedz
@xqwzyts: @Leniwiec1: Nah, nie o to chodzi, to rozumiem. Czytałem sporo tematów i ludzie pisali, że przy normalnym użytkowaniu czasem 12h nie wytrzymuje. Mam nadzieję, że to gorzkie żale nieogarniętych ludzi. Ja duzo na necie nie siedzę, czasem wifi do sklepu czy zrobię zdjęcie albo nakręcę filmik dla potomności. Ale jak czytam, że człowiek instaluje parę apek i obejrzy filmik na u2b a tu 20% poooszło, to serio
  • Odpowiedz
@widmowy_dziobak: Nokia pisałą w instrukcjach chyba, żeby przed rozpoczęciem ekslpoatacji 3 razy naładować do pełna i rozładować baterię, potem soft reset i tryb samolotowy na 30 min żeby zresetować wskaźnik baterii. Wiele osób pisze, że ta metoda czyni cuda
  • Odpowiedz
@widmowy_dziobak: nie jest złe. Jak katowalem go internetem to padał po 5 godzinach. Ale siedziałem dużo, 3G itp. Odkąd kupiłem tablet, telefon służy tylko do smsow i rozmów. Nagle okazało się, ze dwa dni wytrzyma lekko. Aż nawet sprawdzę czy wytrzyma te trzy dni :D czasami ma odpaly, ze dołączam od ładowania o 9 rano a o 13 jest 50% mimo tego, ze głownie leży obok mnie. Mama ma lumie
  • Odpowiedz