Wpis z mikrobloga

Wracam po latach do CS:GO. Wychowałem się na CS ie od wersji beta. Ze starego przerzuciłem się na Source i bawiłem się świetnie. GO to już dla mnie mniejsza część życia, bo rodzina i inne sprawy. Odpaliłem sobie nową wersję i nie wiem, czemu oni narzekają.
Gra jest przystępna, z nowymi opcjami, i nie różni się wiele od oryginału, a to najważniejsze. Wiele osób pisze, że nie ma zmian. Po co zmiany, jak się gierka broni? Kilka ulepszeń wystarcza. Po wielu latach wracam do gry.
Kilka pierdół wymienili, ale czuje się bardziej w klimatach 1.6 i Source, niż w GO początkowym.
Gra nie jest idealna, ale wydaje mi się lepsza, bardziej płynna i ciekawsza.
Oczywiście to tylko moje zdanie.
#gry #counterstrike #csgo
  • 5
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Chyba zawsze w przypadku remasterów/remakeów/dużych aktualizacji/sequelów jest narzekanie. A to zbyt małe zmiany, a to zbyt duże. Każdy ma inne wyobrażenie, każdy chciałby coś innego i nie możliwe jest, żeby Twórcy wpasowali się we wszystkie gusta. Ludzie chcą zmian a z drugiej strony ich się boją. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przypadku CSa nie mogli ruszyć samej mechaniki gry bo by ich zjedli na żywca.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweLwiatko: @Horvath Dokładnie, lepiej się czuję w tej grze niż w oryginale. Bardziej mi przypomina coś między 1.6 a S niż samo GO. Twórcy muszą się wpasować jak napisał Horwath, a łatwiej im będzie zrobić taki miszmasz, niż coś nowego. Ja się czuję znakomicie w tej grze, ale wielu kolegów odpadło. Trzeba po prostu sprawdzić. Nie, nie gram już od lat codziennie, po prostu wracam. Lepiej mi się gra,
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Bo gra się dobrze, osobiście czuje większą płynność, mimo ścinek które się pojawiają czasami, ale to do wybaczenia, lecz to moim zdaniem nie zmienia faktu, że jak już wprowadzają jakieś "przełomowe" zmiany, to wypadałoby by one były dobrze przemyślane i zaimplementowane, a tutaj już jest pole do rozmowy, bo moim skromnym zdaniem tak do końca nie zostało zrobione. Sprawy zawartości samej gry jak operacje, skrzynki, albo tryby gry to
okradzione - @Pshemeck: Bo gra się dobrze, osobiście czuje większą płynność, mimo ści...
  • Odpowiedz