Wpis z mikrobloga

odsluchalem właśnie rozmowe mazurka z tym zdupy. Zaproszony jako kto umoralniacz ? Święty jutuber ? przecież jak dobrze pamiętam jego filmy to było sporo nawiązań do sexu , wulgaryzmów , z tego co pamiętam prowadził któraś konferencje fame mma. Teraz chłop siedzi w studiu i stał przez moment na fame mma ? haha. Chłop tak samo wybił się na patologii
#famemma
  • 7
@twojstarylgbtq: ludzie tego nie pamiętają. Typek jest jaki jest, ale doskonale się wybroni, bo wie jak wyglądał yt 10 lat temu. Wardęga #!$%@?ł od policji, lapał za cycki, Abstra w odcinkach dużo mialo seksizmu, czarnego humoru itp, ravgor też swoje nagrywał.
Tak to wyglądało @KlejnotChoroszczy i na pewno nie wrzucałbym ich do jednego wora z jakimś #!$%@? STUU pedofilem co spal z 13 latkami.
@KlejnotChoroszczy: patologii nigdy nie wyrzucisz z internetu, dobrym przykładem jest Magical.
#!$%@? na pierwszym miejscu trzeba tą całą siatkę pedofilów i zamieszanych w tę akcję.
A ludzie teraz #!$%@?ą się do Zdupy, który jak na tamte czasy po prostu miał mega czarny humor. Powinniśmy #!$%@? tych którzy na to zasługują a imo on na pewno do takich się nie zalicza
@KlejnotChoroszczy: Wciąż nie traktowałbym bym tego jako patologie. Czy teksty były głupie i nie na miejscu? Z pewnością, ale musimy wykluczyć, iż ich intencją było spowodowanie jakiejkolwiek (fizycznej, bądź psychicznej) dziecku. Tutaj nie możemy nawet jednoznacznie powiedzieć, że to było "złe". Nastolotaki wbrew pozorm, nie są aż tak nieświadome, aby nie wychwycić, że cel tej zaczepki miał aspekt wyłącznie humorystyczny, a kotekst seksualny w tej wypowiedzi raczej też nie jest dla
@twojstarylgbtq no nie wiem patrząc dzieciaki z tamtego okresu a teraz to bym powiedział, że jest odwrotnie. No nie wiem nie słyszałem nigdy żebym z kumplami ,kolezankami w wieku 13,12 lat gadał i żartował w taki sposób. Do pewnych rzeczy się dorasta i są odpowiednie w pewnych wieku. Osobiście myślę że temat seksu czy alkoholu, wulgaryzmow jest nie adekwatny do takiego wieku.
Zauważam pewna zależność, że zbiegiem czasu ten wiek dorastania został