Wpis z mikrobloga

To niesłychanie ciekawe, iż największy hejt zbiera osoba, której przewinienie choć obrzydliwe jest najmniejsze. Stuart Burton dopuścił się rzeczy ohydnych, Marcin Dubiel od początku o tym wiedział i brał w tym udział. Największy hejt spada natomiast na zakompleksionego Michała Barona, który nie jest głównym winowajcą ani nawet jego pomocnikiem. Ludzie lubią się pastwić i znęcać nad słabymi jednostkami. Ludzie lubią patrzeć gdy komuś nagle powinęła się noga. Szkoda tylko, że w całym tym zamieszaniu główny winowajcą i największy bydlak jest gdzieś z boku, w cieniu własnej afery. #famemma
  • 12
  • Odpowiedz
@Cztero0404: szkoda czasu na jakąkolwiek dyskusję o sprawach oczywistych. @flexx rozgryzłeś mnie bezwzględnie. Teraz możesz wrócić do palenia mnie na stosie bo przecież to jest najgorsze w całej tej aferze. Banda hipokrytów.
  • Odpowiedz
@prezeskuliziemskiej: Boxdela spotkało to czego zawsze najbardziej się obawiał i zachowuje się tak jak można się było spodziewać czyli irracjonalne. Tylko co doradził mu Wardęga i czy na pewno? Sylwester już osiągnął swój cel co widać nawet po Twoim komentarzu. Nikt już nie pamięta o filmie goatsów a on znów jest szeryfem internetu. Osiągnął swój cel.
  • Odpowiedz
@SilenceIsGold mysle ze dostaje najbardziej z racji najwiekszej rozpoznawalnosci. O stuu to sam nie slyszalem nigdy wczesniej, Dubiel tez dla mnie noname, wiem tyle ze walczyl na freakach, a boxdel… Samo masno jaka rozpoznawalnosc dostalo. Bedac twarza federacji tez ludzie oczekiwali od niego czystego sumienia
  • Odpowiedz
@SilenceIsGold: ale no musimy tez odrozniac durne i publiczne (i pewnie i złe moralnie) zarty/smieszne filmy (bo co by nie bylo film byl publiczny, podobnie jak durne zarty na kanale Z dupy z Ravgorem), od grania z 12 latkami w simsy w lozku w hotelach na godziny czy wypiswania takich rzeczy w prywatnych wiadomosicach. Oczywiscie raczej glupi tekst na privie nie jest tak #!$%@? jak granie w simsy z 13 latka
  • Odpowiedz
@JoseAntonioSisiLacosta: dubiel jest moze idiota, ale
siedzi cicho plus postraszyl sadem. Boxdel zamiast zrobic to samo to postanowil zrobic spowiedz nie wiedzac nawet co maja na niego w kolejnych mateerialach. Plus Fame zareagowala bardzo mocno na zarzuty, ale patrzac na to ze wywalili pallaside, mozna podejrzewac, ze maja wiecej niz przedstawil wardega w swoim filmie.
  • Odpowiedz