Wpis z mikrobloga

@qew12: oj często tak mam, ale na szczęście mam jeszcze na tyle jakiejś odwagi, żeby zapytać jeszcze raz choć widzę nieraz jak ludzie patrzą gdy proszę o powtórzenie jakiegoś prostego pytania xd głuchota czeka chuopa
  • Odpowiedz
  • 0
@who_cares2: Już tak powiedziałem, ale albo słabo słyszę, albo nie potrafię zrozumieć co mówią przez lęk. A zapytać się boję, bo niewyraźnie mówię przy lęku.
Ostatecznie, próbowałem wejść za każdym razem, ale ktoś inny wchodził. Na szczęście przede mną nikt się nie wepchnął i chyba na swoją godzinę wszedłem. Tylko raz próbowałem wejść przed dziewczyną przez przypadek.
  • Odpowiedz
@qew12: Wybacz wykopku ale nie wiedziałem wcześniej, że masz problem w tym kontekście.
Dlatego tak po prostu napisałem, że masz zapytać.

Tak jak pisze kolega @seniorwykopek spróbuj / musisz zacząć od drobnych słów - dzień dobry, dziękuję.
Powodzenia!
  • Odpowiedz
@seniorwykopek: @who_cares2
Nie rozumiecie jednej kwestii.
Przychodzi Mirek do przychodni. Wita się, pyta o to po kim wchodzi.
Ludzie odpowiadają
Mirek już wie.
Mirek siada i czeka.

Teraz Mirek tak już sobie siedzi i teraz ma zapytać znowu, pomimo że już pytał i powinien wiedzieć.
Jak znowu powie dzień dobry, to pomyślą, że jest jebnięty. Jak po tym jeszcze zapyta o to samo, to zwątpią w niego całkiem.
  • Odpowiedz
@qew12
Ja bym powiedział, że coś chyba źle zrozumiałem i w sumie nie wiem po kim wchodzę. To jak to było? Bo już się pogubiłem. Ktoś pamięta?
  • Odpowiedz