Wpis z mikrobloga

Konfiarzom tak dupska pękają o Pana Premiera Donalda, bo sami nie mają nikogo takiego w szeregach.

Mieli wydmuszkę mentzena który okazał się takim samym tchórzem jak karakan.

muszą więc uciekać się do kłamstw rodem z tvp

wysłannik merkel, kolega putina, jakieś podobno olbrzymie afery które tylko KonfiarzTM jest w stanie zrozumieć jako osoba bardzo yntelygentna , niektóre przyglupy umniejszają mu nawet umiejętności do wystąpień.

no cóż, za tydzień zostanie wam tylko ujadanie z ławek opozycji razem z pisem - to dopiero będzie coś, ramie w ramię będą podcinać.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #bekazkonfederacji
wiedzmy - Konfiarzom tak dupska pękają o Pana Premiera Donalda, bo sami nie mają niko...

źródło: IMG_1451

Pobierz
  • 10
@wiedzmy: No niestety, mimo, że nie popieram konfy to do tej pory szanowałem Mentzena jako taką zdrową kończynę tej partii, ale niestety ostatni rok to ujawnienie jak #!$%@? jest politykiem, a widząc jego rozmowy z Petru czułem taką żenadę, że o ja #!$%@?ę ._.

Tuskowi nie ufam ale nie można mu odmówić umiejętności prezentacji i przyciągania do siebie ludzi, w sumie o Tusku powiedziałbym to samo co od kilku lat mówię
@wiedzmy: Ja na wykopie widzę głównie bekę z Konfederacji i Mentzena + śmieszne shipowanie konfy i PiSu. Konfiarze jak już kogoś atakują, to pis i po jednocześnie. Także jak już to PO-wcy mają ból dupy o konfę (bo przez nią nie będą mieli większości z TD i Lewicą), niż odwrotnie.
@wiedzmy: jako przeciwnik Konfederacji to muszę przyznać, że Bosak potrafi się tam wypowiadać. Jak robię szamę w kuchni to puszczam sobie w tle TV i często teraz lecą spotkania wyborcze. Tusk i Trzaskowski topka wiadomo, Hołownia i Kosiniak-Kamysz też potrafią przemawiać, Czarzasty, Biedroń, Zandberg mają nienajgorszy warsztat. Bosakowi zdarzają się przypały jak brak odpowiedzi na to czym się zajmował w życiu ale ogólnie nie wypada źle. Mentzen to tragedia i powinni