Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że może to nie tak ważne, ale branie Drągowskiego przy formie Bułki, czy Grabary to jest żenada. Ktoś powie, że w dupie z tym, bo to i tak 2 czy 3 bramkarz, ale postawcie się na miejscu tych dwóch. Jakby ktoś napluł ci w twarz. Jesteś takim Bułką, bronisz 2 karne w 1 meczu, wpuściłeś w sezonie na razie 4 gole we francuskiej ekstraklasie i nie jedziesz. Grabara gra w Lidze Mistrzów. Ale na kadrę jedzie typ, co gra w 17 (!) drużynie Serie B i wpuścił w tym sezonie 11 goli. Jak to ma oczyszczać atmosferze w kadrze to powodzenia. xD #mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 5
@Merdarion_PL @MikoBalagany: Rola 3 bramkarza w reprezentacji jest pomijalna, a taki Grabara kilkukrotnie mówił, że na trzeciego bramkarza to on nie chce.

Drągowski debiutował u Probierza w wieku 16 lat w 2014 roku, bronił u niego świetnie i jest zawodnikiem, którego Probierz odkrył i zbudował. Gdybym ja był na miejscu Probierza to też wolałbym sięgnąć po Drągowskiego, którego znam od 10 lat, który dużo mi zawdzięcza i mam z nim świetny
Drągowski debiutował u Probierza w wieku 16 lat w 2014 roku, bronił u niego świetnie i jest zawodnikiem, którego Probierz odkrył i zbudował. Gdybym ja był na miejscu Probierza to też wolałbym sięgnąć po Drągowskiego, którego znam od 10 lat, który dużo mi zawdzięcza i mam z nim świetny kontakt, niż krnąbrnego Grabarę.


@szczepan-szczypawa: chłopie, 2014 był DZIEWIĘĆ lat temu. A poza krnąbrnym Grabarą jest też Bułka...
@szczepan-szczypawa: ja to widzę w ten sposób, że ze względu na wiek Fabiańskiego i wahania dyspozycji szczęsnego pora zacząć myśleć o następcy nr 1 i zacząć go wprowadzać w tych meczach, w których się da. Jeśli zawalimy eliminacje na co wszystko wskazuje to może warto na ostatni mecz eksperymentować. Realistycznie jest 3 potencjalnych następców z czego Bułka i Grabara są młodsi od Drągowskiego, najlepsze warunki fizyczne ma Bułka i on również