Wpis z mikrobloga

że ten naród skazany jest na bycie pod butem.


@cinu4: A co nimby ma być alternatywą? Lewica albo Konfederacja, i jedna i druga opcja będzie mi mówiła jak mam żyć, to nie jest wtedy egzystencja pod butem?
żal tylko ciemniaków i młodzieży która nie pamięta rządów Tuska i się łapie na tę tanią propagandę


@uuugg: Pokaż mi aferę, skandal albo przekręt PO przez 8 lat ich rządów, który jest porównywalny z tym co #!$%@?ł pis przez jedynie ostatni rok.

I nie, myślenie życzeniowe co by było gdyby konfederacja rządziła to nie fakty, lecz fantastyka. PiS i PO rządziło po 8 lat i można te 4 kadencje merytorycznie porównać
@Leniek: no ale to jest proces całkowicie naturalny - ktos wam nawciskał kitu, ze to jest jakaś "polaryzacja" i używacie tego sloganu w całkiem negatywnym świetle. Taka polaryzacja zawsze występowała i będzie występować w życiu spoleczno-politycznym. Tylko, ze dawniej "polaryzowało" to społeczeństwo 5 partii, a teraz zmierza ku temu, ze będą to robić dwa duze ugrupowania.
I dość wspomnieć, ze Tusk po całkowitej destrukcji skrzydła konserwatywnego w PO, całkiem łatwo łyknął
Gdyby mi ktoś w 2015 powiedział, że za 8 lat internet zacznie obciągać Donaldowi to bym wyśmiał


@cinu4: to teraz pomyśl jak bardzo PiS zohydził ludziom życie w tym kraju i jaki jest poziom alternatywy. Kiedyś się śmiałem z Amerykanów, że spośród 330mln muszą wybrać na prezydenta Clinton, albo Trumpa, ale u Nas wcale nie jest lepiej xD