Wpis z mikrobloga

Cześć,

Czy ktoś z Was wie jak zrobić by na ChatGPT by mieć fakturę z NIP?

Próbowałem przez Google Play i przez subskrypcję w tamym sklepie otrzymać fakturę, ale nie da się xD Google ma wywalone na szaraczków i nie dla zwykłego obywatela faktura z NIP, tylko dla największych korposów to.

ChatGPT też nie ma takiej funkcjonalności sam. Nie będą polaczkom dawać możliwości kupna na fakturę z NIP.

Będę wdzięczny za info

#chatgpt #pomocy #firma #programista15k #programowanie #ksiegowosc #pytaniedoeksperta
  • 11
@CastleBuilder: Wiem, ale chciałem podkreślic ze ona jest 0%VAT więc tylko dochodowy odliczysz a mało znam osób które progamują a nie są na ryczałcie. ja na fakturach mam NIP ale nie widze nigdzie mozliwosci jego zmiany
@Koryntiusz @CastleBuilder Pisze dla potomnych bo miałem ten sam problem, trzeba napisac do supportu openai, najlepiej przez czat ze strony z pytaniami. Dodadzą wam nr podatnika VAT do konta i zrobia korekte faktury jesli już zapłaciliście kwote z vatem z obecny miesiąc, mi zrobili zniżkę na następny okres rozliczeniowy. I od tego momentu już powinny być wystawiane faktury z odwrotnym obciazeniem VAT.