Wpis z mikrobloga

@IlIlllIIIlll: nie żeby coś, ale nie warto wplatać odwiecznej wojny kobiety vs mężczyźni w akcjach przeciw otyłości. Żaden z tego pożytek, faceci, którzy to przeczytają, przyklasną, bo to nie o nich, a kobiety uznają to za atak i skutek będzie odwrotny od zamierzonego.

A prawdą jest, że poza pkt 2, wszystko odnosi się również do mężczyzn. A pkt 2 w zasadzie też, tylko trzeba by go lekko uogólnić.
  • Odpowiedz
  • 0
@sasik520 No dokładnie.
Dodajmy, że punkt 6 jest wprost kłamliwy. Ch... odżywianie kosztuje mniej (czasu i kasy) niż zdrowe i zbilansowane. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@IlIlllIIIlll: @Hejkapi @Czerwone_Stringi @programista3k @FuckYouTony @sasik520 @alfka @Dlkvv @Nemesiss @Walnij_Kielona @Logytaze

Śmieszki śmieszkami, ale ja tak tylko informacyjnie wrzucam wykres mojej wagi przy stosowaniu GLP-1+GIP, bo widzę że perpetuujecie dziwaczną ideę, że otyłość to wciąż problem -- jakikolwiek inny niż brak stosowania skutecznych środków medycznych\*. Obecnie optymalne rozwiązanie problemu otyłości polega na zastosowaniu odpowiedniej technologii a nie jakiegoś wysiłku moralnego (nie żeby to było specjalnie skuteczne kiedykolwiek, no ale mniejsza już
Sinity - @IlIlllIIIlll: @Hejkapi @CzerwoneStringi @programista3k @FuckYouTony @sasik5...

źródło: 2023-10-05 18_29_10-weight sinity beeminder

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Sinity Nie na wszystkich ozempic/wegovy ma takie działanie.
Poza tym długofalowe skutki uboczne tej substancji czynnej nie zostały jeszcze zbadane.

Ale tak otyłość to w sumie kwestia kasy, w sumie żołądek też sobie zawsze można zmniejszyć (poza skrajną otyłością, gdzie najpierw należy schudnąć przed operacją). ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sinity co ty #!$%@?, won na siłownie grubaski


@Hejkapi: No mięśni to nie produkuje więc będzie trzeba. Ale może walne sobie jakieś SARMy chociaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tłuszczu jeszcze trochę do stracenia jest, ale BMI już <26, więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

---------

@Sinity: skąd to wziąć? Ile to kosztuje? Da się to dostać jako osoba bez otyłości?


@sasik520: Ja
  • Odpowiedz
@Sinity co ty #!$%@?, won na siłownie grubaski


@Hejkapi: No mięśni to nie produkuje więc będzie trzeba. Ale może walne sobie jakieś SARMy chociaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tłuszczu jeszcze trochę do stracenia jest, ale BMI już <26, więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

---------

@Sinity: skąd to wziąć? Ile to kosztuje? Da się to dostać jako osoba bez otyłości?


@sasik520: Ja
  • Odpowiedz