Wpis z mikrobloga

Patrząc na wyniki ostatniego Kantara i szczątkowych wynikach sondy ulicznej ewyborów apelują do wszystkich ludzi z rigczem którzy wahają się na kogo głosować o zagłosowanie strategicznie na Trzecią Drogę. Mam zerowe zaufanie do Hołowni, PSL jest daleko w moich priorytetach wyborczych ale przekroczenie przez TD progu wyborczego jest absolutnie kluczowe do większości demokratycznej opozycji.

Jeśli chciałeś głosować na KO, głosuj. To dobry głos.
Jeśli chciałeś głosować na TD, głosuj. To dobry głos.
Jeśli chciałeś głosować na Lewicę, głosuj. To dobry głos.
Jeśli masz wątpliwości którą partię demokratycznej opozycji wesprzeć, zagłosuj na Trzecią Drogę.

#neuropa #4konserwy #polityka #wybory #trzeciadroga #bekazpisu
  • 29
@HumbugPL: Ale i tak ma bardziej konkretny program niż PIS i Lewica przynajmniej dla mniejszości młodych xD Wiem że nie jestem w większości a jak jeszcze zmobilizują twardy elektorat to Pis i Lewica przebije programem PO, PSL i kawalątek Konfy choć oni nie mają w planie obniżenia socjalu a poszerzenie programu. Na pewno TD jest lepszym doradcą gospodarczym niż Lewica i te dopłacanie do wszystkiego kosztem mlodych i pracujących. TD mówi
@Majk_: jakby PSL szło samo bez Kotłowni, to nie miałbym wątpliwości, od pewnego czasu to ugrupowanie skręciło mocno w przedsiębiorców. Problem jest taki, że nie wierzę tym kretynom z PL2050... Będę miał ciężki orzech do zgryzienia do samych wyborów, bo nie mam na kogo głosować, a red flagi ma każda partia. Teraz to już kwestia, która red flaga jest najmniej oczojebna.
@Majk_ W życiu nie zagłosuje na Trzecią Nogę, nie mam zamiaru nawet na PO głosować a co dopiero na bandę potencjalnych złodziejów bez poglądów i własnego zdania.

Tylko i wyłącznie głos na Lewice ma sens w tej rozgrywce.