Wpis z mikrobloga

#gothic #switch #nintendo #nintendoswitch
Kurczę ludzie, też macie buga że machanie lewo-prawo nie zadaje żadnych obrażeń? Jak to jest zabugowane to ja nie wiem, wersja z day one patchem. Alkimia zrobiła to chyba na odp..., sterowanie jakby przełożyli klawiaturę na pada 1:1 zamiast wziąć z tego plugina do Uniona... Tak wiem, sam jestem sobie winny bo preorder, ale kurde, sami zrobili z edycji pudełkowej exclusive. THQ najgorszy publisher.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miloszy: Nie jestem pewien czy hitboxy nie są takie same jak właśnie w wersji PC. W jedynkę mało grałem, z 5 razy w tym może z 2 razy ukończyłem, to takich szczegółów nie pamiętam. Zobaczymy przy premierze g2, tam nie ma takich akcji.
  • Odpowiedz
  • 0
@kaminarii: jak gram w normalnym trybie (klawisz A + kierunki lewej gałki/dpada) to jest OK, ale w momencie gdy macham wypietym joyconem, to animacja lewo-prawo gra, ale nie zadaje obrażeń - nie ma kolizji! uderzenie w przód w tym trybie działa.
  • Odpowiedz
@miloszy: no właśnie nie do końca, niektóre moby (np topielce, gobliny, szkielety, zombie - i ich reskiny) mają coś #!$%@? z hitboxami. Stojąc w miejscu waląc combo albo prawo lewo masz dźwięk trafienia ale brak hita, możesz tak mieć 100 razy nawet. Ale jak szarżujesz z atakiem np albo robisz zamach w miejscu to zawsze trafia. Są ewidentnie #!$%@? hitboxy. Tylko właśnie nie pamiętam czy tak było na PC czy
  • Odpowiedz