Wpis z mikrobloga

  • 2
@MILIARDER_007:
z tym się zgodzę bo fame leci w c---a jeśli chodzi o te zawieszenie, on został tylko odsunięty medialnie ale dalej działa w firmie. A mi chodzi o dowód że wraca normalnie do spoleczności fame z której własnie został oddalony
  • Odpowiedz
@Anonimek234: wróci na 100%. przecież cała ta afera to jeden wielki cyrk. on nie jest żaden p-----l. zrobił głupotę, że tak napisał wtedy i tyle w temacie. Rozpara ochłonie i ogłosi jego powrót. Ilu on już zawodników wyrzucał a potem dawał im na nowo walki? Reporterów też wywalał i wracali. Trenerzy też mieli zakaz wstępu na galę a potem bilety VIP otrzymywali. Rozpara to psychol.
  • Odpowiedz
  • 1
@MILIARDER_007:
ta chłop lat 19 ładował by pomiedzy c--e dal 13 latki k---a niezły błąd w życiu. Zobaczymy co wypłynie po filmie konopa bo z tego co mówi wardęga to tylko namiastka tego co jest ogólnie. Więc pisanie że on nie jest pedofilem to trochę głupie ale jak uważasz że to normalne to spoko
  • Odpowiedz
@Anonimek234: gdyby był pedo to inni bo to cały czas zauważali a nikt niczego nie podejrzewał. ja bym bardziej stawiał, że on jest osobż bisexualną. raz na jakiś czas ma przecież kobitę w swoim wieku a raz z Ulfikiem kręci przez dłuższy czas. ale z małolatami go nie widziałem, żeby za rękę się trzymał.
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: Człowieku, ty k---a przeczytaj najpierw co ty piszesz. Po pierwsze podejrzenia to sobie możesz w dupę wsadzić. Po drugie jaki szanujący się p-----l będzie łaził z minor za rękę. Po trzecie masz screeny z rozmów jako niepodważalny dowód i coś szczekasz. Rozumiem, że chcesz go bronić, ale w takim świetle jakie na niego pada to nie ma sensu.
  • Odpowiedz