Wpis z mikrobloga

Świat, a zwłaszcza Polska to stan umysłu. Zadziwia mnie jak ludzie są zszokowani takimi rzeczami jak gwałty, orgie, jakieś pseudo pedo zachowania, pewnie jakaś zoofilia jeszcze tam wjeżdżała w gronie takim jak ta cała śmietanka YT. Chodzi tu o bardzo ubogi stan świadomości ludzi, większość tych osób serio myśli że te oskarki i julki to takie grzeczne poukładane osoby jakie widać na filmach. Znaczna większość tych osób to zakompleksione typy, z niską samooceną i poważnymi zaburzeniami. Sytuacja taka sama jak w nadchodzących wyborach, wielkie potężne wybory potężnych, prawych, sprawiedliwych, uczciwych, pomocnych, empatycznych polityków. #!$%@? że w przeciętnym życiu przeciętnego polityka (nie mówiąc już o tych Tuskach, Kaczyńskich itd) gdyby wszystkie jego brudy wyszły na jaw to chłop w normalnym idealnym świecie dostałby 5000 lat sybiru. Wybieramy złodziei, spośród złodziei, korupcja, pieniądze, zastraszania, malwersacje, teczki. To plugastwo nigdy się nie skończy, ale #!$%@? mnie jak chętnie masy ludzi, zwłaszcza młodych (mają dostęp do internetu) łażą na jakieś #!$%@? marsze, jakby to miało jakieś znaczenie. Jedyny słuszny marsz to wojna domowa i rewolta, ale niestety mamy niewolnicze umysły i wolimy żyć o misce ryżu i być #!$%@? na każdym kroku. Jak pięknie funkcjonuje nasze Państwo i jak wielkie zepsucie panuje w elitach dowiadujemy się co miesiąc, najlepsza jednak w ostatnim czasie według mnie była akcja z granatnikiem. Chłop #!$%@?ł pół komisariatu i nie poniósł żadnych konsekwencji, no #!$%@? hit.
#famemma
  • 1