Wpis z mikrobloga

Lewactwo rok temu: - Jakie robaki ty chory psychicznie szurze XDD
Lewactwo teraz: - No dobra robaki są ale przecież nikt was nie będzie zmuszał do jedzenia tego, jak nie chcesz to nie jedz xD
Lewactwo za rok: - Każdy kto nie chce jeść robaków jest szurem, przecież od zawsze było wiadomo że będzie trzeba je jeść. Obozy dla mięsożerców!

Tak było przy paszportach covidowych, tak będzie teraz. A fajnopolacy będą wrzucać fotki na insta jak to zajadają się larwami

#konfederacja #agenda2030 #wef #jedzenie #gastronomia #nwo #koronawirus
  • 16
Tak było przy paszportach covidowych


@Viado: Standardowe modus operandi - forsuje zamordyzm i:

1)Udało się? Super, new normal, a w ogóle to tak było od zawsze tylko tego nie wiedziałeś
2) Nie wyszło? No co wy szury, miał być zamordyzm a nie ma? A to co mówiliśmy rok temu? Dawno i nie prawda.

Kto nie ma pamięci złotej rybki niech pamięta kto i jakie gówno chciał nam zgotować.
@przekliniak Tak, tak. CBDC też nie będzie przymusowy, a poza tym to tylko szury sobie wymyśliły. A potem po co komu gotówka, ja nie mam nic do ukrycia itd. Daleko mi do szurstwa, ale ewidentnie od paru lat elity się zgadują i planują budowę nowego wspaniałego świata, i nie mówię że się z tym kryją, tylko stwierdzam że to robią i próbują po malutku przepychać coraz większy zamordyzm. Każdy kraj w swoim
A fajnopolacy będą wrzucać fotki na insta jak to zajadają się larwami


@Viado:
Fajno co #!$%@?? Fajnopolacy? To jest jakieś pejoratywne? Skąd ty bierzesz takie wyrazy? Wymyślasz?
@Viado: Duża część społeczeństwa jest zajęta TikTokami i Facebookami a nie jakimiś agendami. Ludzie i tak się na wszytko zgodzą. Dla naszego wspólnego "dobra"...