Wpis z mikrobloga

Nie będę ukrywal, ze dałem się nabrać elitom pisowskim w okresie rządów Platformy, że chcą nowej, lepszej jakości - wtedy w 2015 zagłosowałem na korwinowców do sejmu i chyba na pisowskiego senatora.
Że krytyka tych poszczególnych nadużyć i patologii wypływa z autentycznej chęci zmiany na lepsze. Oglądałem mnóstwo spotkań tych ich funkcjonariuszy, uchodzących wtedy za niepokornych. Czytałem ich periodyki.

Mówię to szczerze i bez jakichkolwiek antypatii politycznych: To czego doświadczyliśmy w ostatnich 8 latach, to gigantyczne oszustwo i #!$%@?ństwo.
Zamiast poprawy standardów, mamy dramatyczną ich degradację. Każda niegodziwość przez łajdaków okołopisowskich jest tłumaczona potrzebą pokonania rzekomego większego zła.

#polityka #pis
  • 8
@dos_badass: Tak, do senatu w 2015 na nich zagłosowałem i ludzi przekonywałem, ale mam nadzieje, ze jestem mądrzejszy teraz.
Nie mam żadnych złudzeń, że zwycięstwo alternatywy przyniesie cuda na kiju, choć nie uważam, że sił politycznych nic nie rózni. Teraz głosuje wyłącznie taktycznie i wyzbyłem się ideowej naiwności na rzecz takiego pełnego cynizmu w stosunku do polityki.
@IdillaMZ: @dos_badass @zimowyporanek Tylko jaki jest problem, że jeżeli PO wróci do władzy i zacznie się powtórka złodziejstwa z rozrywki to tępy lud znowu będzie chciał wybrać PISowców za 4 lub 8 lat i znowu cyrk się będzie kręcił. A jak Kaczyński zejdzie z tego świata z powodu wieku to będzie problem bo PISowcy będą próbowali ubrać się w szaty młodych, zastąpią starych PISowców młodymi, niebezpiecznymi. I niestety ludzie się znowu
@missioncritical: W sensie, że PIS po śmierci Karakana będzie jeszcze bardziej niebezpieczny dla Polski bo do władzy dorwie się zi0br0 z Morawieckim, Macierewiczem czy innymi psychopatami ?
A do tego starych trupów pis0wskich będą próbowali zastąpić młodymi działaczami, którzy mogą otumanić wielu młodych ludzi i ich oszukać ?
Tylko jaki jest problem, że jeżeli PO wróci do władzy i zacznie się powtórka złodziejstwa z rozrywki to tępy lud znowu będzie chciał wybrać PISowców za 4 lub 8 lat i znowu cyrk się będzie kręcił.


@Aik32fr45yd: nie nie nie kochany.
teraz, to będzie wypalanie żywym ogniem, wyroki i odsiadki. trochę to zajmie, i będzie pod górke, ale...