Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #sen #grajzwykopem #lineage2

Chłop śnił że wyszła nowa wersja lineage 2 i to jakiś piracki serwer, chłop lat 42 i nie gra w lineage już od 25 - 30 lat chyba, ale sen taki, że ląduje w mieście, tekstury się dogrywają i wiecie co, gra muza z Dion, nagle się powoli wszyscy wczytują, i chore, leżą wszycy na łóżkach czy w namiotach, i zaczynają dosłownie się siekać mieczami a inni się śmieją bawią się itp, to było tak piękne, jednocześnie świadomy sen, że aż nie chciałem się budzić, coś niesamowitego.

Ostatni raz jak grałem w lineage to o ile pamiętam, miałem 13-16 lat, byłem buferem - klerykiem, i wiecie co, byłem #!$%@? na pirackim serwerze, brałem na klate tyranozaura, zbierałem od niego agro, lecząc się biegłem z nim przez pół instancji, i jak on za mną gonił i wylądował na spawnie, o wsztystich mordował, po za tym pamiętam mojego dino nazwałem go "poki" i pamiętam jak robiłem questy żeby z niego zrobić stidera, ehhhhh, no i wyrm na piracie... ehhh czasy,ale to było piękne, tylko sen mi o tym wspomniał żeby wspomniania obudzić, eh a te bronie i enchanty na + 4 +16 chore, pół serwera się mordowało ;/ a teraz do piachu powoli, ale co pograłem za smarkacza to moje.
  • 8
  • Odpowiedz
Ja dla odmiany odkąd zacząłem 17 lat temu gram do dziś. Zawsze privy, zawsze midy. Przeważnie z npc bufferem i możliwością pominięcia questów na klasę. Teraz po kolejnym polskim projekcie który był trudny emocjonalnie ląduję w piekle. Pierwszy raz na x1 żadnych ułatwień. Serwer jest progresywny z czasem dojdzie do H5 i nie jest to żaden z oszukańczych projektów. Tych oszukańczych gdzie zbiera się kasę a po miesiącu robi wipe niestety przybywa
  • Odpowiedz
chłop lat 42 i nie gra w lineage już od 25 - 30 lat chyba, ale sen taki, że ląduje w mieście, tekstury się dogrywają i wiecie co, gra muza z Dion, nagle się powoli wszyscy wczytują


@Drake1: tyle ze jesli mowa o Lineage 2 to dopiero 20 lat temu wyszlo. A jesli mowa o pierwszym Lineage, to tam nie grala muza z Dion i nie wczytywali sie powoli wszyscy.
  • Odpowiedz
@Drake1: ale kurde sam pamietam to teleportowanie sie do Dion i to jak powoli sie wszyscy wczytywali

i w ktorejs kronice to #!$%@? i to wczytywanie zaczelo tak masakrycznie wolno isc a FPSy oscylowaly kolo 40 ze spadkami do 2 nawet na najlepszym sprzecie, a zeby gra w ogole sie nie ciela to trzeba bylo miec SSD. I tak bylo do czasow Goddess of Destruction i tylko coraz gorzej, bo w
  • Odpowiedz
  • 0
No 42 na karku, a grałem jak miałem 13-15 lat +-2 Już nie pamiętam stary jestem, łap vid, 15 lat temu, a może 18+-2 cholera wie człowiek stary, pamięć zawodzi. W każdym razie młody byłem, a nie jak teraz stary dziad ;) Pamiętam "jak krafcilem ss-d-c-b i a, a nawet były s" o ile pamięć mnie nie zawodzi.
Drake1 - No 42 na karku, a grałem jak miałem 13-15 lat +-2 Już nie pamiętam stary jes...
  • Odpowiedz
No 42 na karku, a grałem jak miałem 13-15 lat +-2


@Drake1: no chyba nie ziomeczku, tez mam 42 lata, a grałem to w zasadzie od prawie samego początku (załapałem się na C1) i pierwsze podrygi tej gry to końcówka 2003 roku ;) więc może L2 pomyliło Ci się z inną grą.
  • Odpowiedz