Wpis z mikrobloga

Ja tu musze napisać o TVNie, bo krew zalewa, bo od lat promują LGBT, gejów, transów parady równości itd, a to krok od pedofilii, a teraz udają obronców, nie dajcie się zwieźć tym farbowanym lisom #famemma
  • 25
  • Odpowiedz
@dawid87__: Wydaje mi sie że gejostwo i tym podobne ustrojstwa, to podobne zaburzenie do pedofilii, tylko pedofile czują pociag do bezbronnych osób, wiec jest to zabronione
  • Odpowiedz
Ja tu musze napisać o TVNie, bo krew zalewa, bo od lat promują LGBT, gejów, transów parady równości itd, a to krok od pedofilii, a teraz udają obronców, nie dajcie się zwieźć tym farbowanym


@dawid87__: @szekel Według pewnego serialu produkcji tvn, życie w polskich szkołach wygląda tak, że są tam sami ćpuni, zboczeńcy, bandyci i prostytutki
  • Odpowiedz
@essos: ja tego sobie nie tłumaczę - wystarczy że są ludzie którzy się tym zajmują zawodowo i im ufam. Ci ludzie to psychiatrzy i seksuolodzy i o ile pociąg do tej samej płci nie jest normatywny to w relacji opartej na świadomej zgodzie dwojga ludzi nie ma nic złego. Generalnie, polecam się w życiu nie kierować "chłopską logiką", bo ona bardzo często zawodzi w porównaniu z jakościowymi badaniami.
  • Odpowiedz