Wpis z mikrobloga

Mirasy, fachowcy zamontowali mi grzejnik Stelrad Vertex Style (niby akurat miał go na zbyciu, więc po okazyjnej cenie). Okazuje się, że nie dali żadnego zestawu termostatycznego, tylko zostawili tak jak na zdjęciu. Teraz twierdzą, że aby zamontować termostat, to trzeba zdemontowac cały grzejnik i potrzebują do tego 2 ludzi (a że nagle wszyscy od miesiąca chorzy, to mnie zbywa). Ma rację, czy temat do ogarnięcia samemu i zbywa mnie?

#mieszkanie #drzwi #pytanie #remont #remontmieszkania #remontujzwykopem #grzejnik #pytanie #pytaniedoeksperta #stelrad
becvvv - Mirasy, fachowcy zamontowali mi grzejnik Stelrad Vertex Style (niby akurat m...

źródło: 386879597_865751714901818_5513149930437265603_n

Pobierz
  • 23
@becvvv zakręcasz zaworki które są na zdjęciu, mają być w pozycji poziomej, wykręcasz korek, ten z lewej który jest na zdjęciu, ale może to też być ten którego nie widzę, czyli z prawej strony i na jego miejscu wkręcasz termostat. Stronę po której wkręcasz termostat ustalisz, jak zakręcisz zaworki, jak kaloryfer wystygnie to od strony ciepłej rurki. Możesz też go zciągnąć i odkręcając zaworki będziesz wiedział gdzie jest zasilanie i jak w
  • 0
@Nethiu: kurde no niestety się nie znałem, ale to nie powinna im się zapalić lampka, że ktoś miałby mieć w mieszkaniu grzejnik bez regulacji temperatury?
@becvvv:

kurcze nie bardzo wiem o czym piszecie

@skaza ci proponuje nieinwazyjne założenie osobno zwykłego zaworu termostatycznego w miejsce korka i zostawienie tego przyłącza w spokoju. Jeżeli chcesz założyć taki jak podlinkowałeś, to czeka cię zamknięcie pionu o ile masz taką możliwość.
via Android
  • 0
@Smarek37 @marek22 a z tych dwóch które wkleiłem, to czym one się różnią w praktyce? Warto dopłacić do droższego? A może w ogóle nie ma sensu brać takich drogich tylko wziąć z marketu? Bo kurde 400 zł to trochę drogo za takie coś (tak mi się wydaje)
@becvvv: grzejniki kiedyś tej firmy montowałem chyba z Obi były i były spoko, więc może zawór też będzie ok
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit sry, to chyba leroyowsa marka