Wpis z mikrobloga

#famemma Szkoda, że takefiut szybko się zreflektował z tym co robił na omegle i pousuwał wszystko co z nim związane. W jego przypadku można by było znaleźć trochę materiałów, gdzie niestosownie zwracał się do dziewczyn, których wiek był dyskusyjny( ͡° ͜ʖ ͡°)
don-zwierz - #famemma Szkoda, że takefiut szybko się zreflektował z tym co robił na o...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@don-zwierz: No ale nie przesadzajmy, mówienie komuś iż jest gruby na przykład to nie pedofilia. Pamiętam takiego legendarnego shota jak Takefun zaczął wyrywać mamę jakiejś dziewczyny która swoją drogą miała z 4-dychy i była wysportowana chodziła w legginsach i crop topie. To tam mówił, że umówiłby się z tą małolatką tylko po to żeby się do jej matki dostać XD
  • Odpowiedz
  • 0
@R0bert-: to tak nie działa stary. Jeśli rozmawiasz z dzieckiem na portalu dla dorosłych, to to dziecko nie staje się z automatu dorosłym. A jak dziecko dostanie się na imprezę dla dorosłych, to też można robić z nim wszystko? Kwestia z guralem też jasno pokazała, że można się za to zabrać, tylko ofiara musi się zgłosić.
@Cztero0404 A ja nie mam na myśli gadania o otyłości czy ogólnej szyderze ale bywało,
  • Odpowiedz
  • 0
@R0bert-: byq, dziecko zawsze będzie miało ten sam wiek bez względu na okoliczności czy strona na której się znajduje. W teorii, byłaby to przepustka dla wszelkiej maści pedofilów, że mogą robić co chcą, bo przecież strona od lat 18. Strona na której nie ma żadnej weryfikacji poza kliknięciem TAK. Często się używa takich "argumentów", że strona dla dorosłych i jo nie wiedzioł ale to ma jakiś sens, jeśli dziecko np. kłamie
  • Odpowiedz
  • 0
@R0bert-: Lubię pisać. Oczywiście, że każdy przypadek indywidualny, dlatego wspomniałem o takich czynnikach jak stan rodziców...czy w tym czasie np. pracowali czy chlali. Nie zmienia to faktu, że żaden rodzic (nawet napruty) nigdy nie odpowie za to, że jego dziecko po kryjomu weszło na stronę internetową dla dorosłych, gdzie grasuje jakiś dewiant. No chyba, że za jego przyzwoleniem lub namową. :)
@invokeLater oglądałem kiedyś te jego strimy i było trochę tego
  • Odpowiedz