Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: Krótko siedzę na tagu, ale zdążyłem już wprowadzić u siebie zasadę, że jeśli ten gość mówi, że wystąpi X to należy spodziewać się dokładnie odwrotnej akcji. Pisał już negatywnie o kilku rzeczach w które zainwestowałem, stąd zawsze jak to czytam to już wiem, że dobrze zrobiłem xD
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: problemem micka jest to, że on swoje przewidywania opiera na założeniu że rynki będą zachowywały się racjonalnie; i nie jest to komplement że jest wielkim ekspertem który wie jak powinno się robić tylko niestety wszyscy robią całkowicie inaczej, tylko raczej zarzut wobec niego że nie przyswoił naprawdę podstawowej zasady że rynki mogą pozostać nieracjonalne o wiele dłużej niż jego płynność finansowa xD
  • Odpowiedz
rzecz w tym, że on nigdy nic nie wie, a od lat eksperta zgrywa. Chociaż mawiają, że szewc bez butów chodzi, tu mamy ekonomistę bez mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@perfumowyswir: trochę zabawnie się czyta teraz twoje komentarze pamiętając jak byłeś team spadkowicz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A z micka zawsze wieczna beka. Tak samo jak z mookiego i pastiboxa (który chyba
  • Odpowiedz
problemem micka jest to, że on swoje przewidywania opiera na założeniu że rynki będą zachowywały się racjonalnie


@CamusVevo: przecież on o tych spadkach gada od lat, co najmniej 5. Chyba nie powiesz, że w ~2016 też powinno "jebnąć"?
  • Odpowiedz