Wpis z mikrobloga

Witam po wczorjaszym playerowym seansie, moze nie tak dlugo jak ostatnio ale do meritum.

Para numer uno czyli nasz rajdowiec i szara myszka z top model - jestem w szoku ze rajdowiec po fiasku z poprzedniego odcinka kontynuowal dalej jazde swoja autem i znowu uszkodzil kogos auto, po czym totalnie mial wyjebongo na to czy cos mu zrobil, maloznka tez widac byla juz przerazona umiejetnosciami i pomyslem swojego nowego meza, jednak nie spodziewala sie pewnie pytan o takim kalibru potem xD. Straszny cringe mnie ogarnal jak on powiedzial ze zrobi wszystko by miec dzieci nawet jakby sie okazalo ze ona nie moze. Co to #!$%@? ma znaczyc xDD. On zalatuje vibem tych pytan jak sliniacy Pioter od weganki xD. Z reszta po top modelce bylo widac zaklopotanie tym pytniem.

Para dos czy Krzysiu i Madzia - no Krzysiu jak to Krzysiu, mi sie wydaje ze on nie ma umiaru w tym swoim luznym zartobliwym i wesolym podejsciu. Caly czas taki jest i to w dluzszej perspektywie moze byc meczace strasznie. Moja uwage zwrocila wypowiedz Magdy o mezu ze jej sie podoba wizualnie, jednak odnioslem wrazenie ze jest jednak troche na odwrot, bo nie powiedziala co (chyba ze powiedziala a produkcja to wyciela) jej sie podoba tylko tak ogolnikowo strasznie no i nie bylo jakiejs euforii w tym jak to mowila xd. Jakby miala maske na twarzy i pusty wzrok, ponadto strasznie sie miotala w tej wypowiedzi o nim. No ja dalej uwazam ze to nie wypali ze wzgledu jak to ona powiedziala ze ma stara dusze i potrzebuje kogos juz ogarnietego kto dojrzal a nie trzydziesto paro letniego typa co dalej zachowuje sie jak licealista/studenciak pierwszego roku.

No i crem de la crem czyli para tres - farmaceuta jest jaki jest prawda ale strasznie mi szkoda sie go zrobilo jak sie na nim wyzywa ta jego malzonka, szybko poszlo niestety. I teraz jestem skory nawet powiedziec ze to ona jest gorsza w tej parze. Chlop w sumie widac ze nie ogarnia, inicjatywy jakiejs nie pokazuje, jednak ataki i pretensje jego malzonki ktora chyba jednak sie zorietnowala ze nic z tego nie bedzie, jakims szantazem probuje tu zdzialac zmiane zdania jednak no nie da rady tak xd to trzeba na spokojnie przegadac a nie takie cos. Smieszy ze ona gadala cos ze wie czego chce i o wyciaganiu wnioskow z poprzednich relacji xD no chyba jednak nie wyciagnela nic. Ona ma dla mnie taki vibe Patusiary i Igi xd

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 2