Wpis z mikrobloga

@MasterZiomaX alez ja tez lubie czarby humor... tylko monotematycznosc jest pusta jak niektorych glowy i nie mowie ze Twoja.

Chce roznorodnosci a ze ty masz doswiadczenia z grafiką to wrzuc wzbogacony o machometa i rabina rysunek.

Chcialbym zaplusowac i podrzucic znajomym heheszke...
@Jogurt123: Kim ty jesteś, żeby mi rozkazywać typie.
Bądź kreatywny i stwórz własną skalę, po prostu papaj jest z naszego podwórka i co mnie obchodzą inni ludzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nawet małpka gibon ogarnia painta i zrobi grafikę w 3 minuty.
@MasterZiomaX chlopcze... jestem ossoba ktora uswiadamiła Ci wlasnie, że jesteś rasistą i wykluczasz żydów i muzułmanów ze swojego podworka???
Polska jest dla wszystkich!!! I kazdy debil powinien smiac sie ze wszystkich kultur i wyznan zeby nikt nie czul sie wykluczony spolecznie.

jak masz zrobić heheszke z żydow i muzułmanów to sie wlasnie zesrales na czekoladowo ¯_(ツ)_/¯
Jogurt123 - @MasterZiomaX chlopcze... jestem ossoba ktora uswiadamiła Ci wlasnie, że ...

źródło: temp_file6383854979367774631

Pobierz
@Jogurt123: Widzę, że masz coś nie tak z głową i dla ciebie zaglądanie daleko w komentarze na mikroblogu i pod znaleziskami na moim profilowym przekracza twoje granice zaangażowania i poszukania coś więcej, niż 2-3 strony ;)

Masz ból dupy o cenzopapę na stronie z śmiesznymi obrazkami. Z tego wszystkiego zacząłeś mnie obserwować, za papę? xD Leć na czarno typie, bo jesteś chory psychicznie