Wpis z mikrobloga

Ależ ona jest pasywno agresywna. A najlepsze jest to, że mój dobry kumpel z własnej nie przymuszonej woli ochajtał się z podobnym babonem. Tylko dlatego, bo stwierdził, że już 30stka na karku i nie ma na co czekać xD. Byli razem przed ślubem niespełna rok. Niektórzy faceci chyba po prostu lubią być deptani przez takie harpie.

Przecież to jest skazanie się na nieszczęśliwe i stale trwającą wojenkę na słowa, przepychanie się, walkę o kierownictwo w związku, czyje będzie na górze, kto ma racje itd.

Jakby tego było mało to na pierwszym miejscu jest zawsze dla niej mamusia, potem pies, potem koleżaneczki i gdzieś na końcu mąż. Kvrwa dać takiemu w pysk to jak zrobić mu przysługę.

Taka kobieta musi mieć faceta ociekającego testosteronem ogra, który weźmie ją za pysk i ustawi, a nie normalny, wykształcony, poukładany facet, który chce spokojnie, szczęśliwie żyć i się rozwijać.

#blackpill #zwiazki #przegryw #slubodpierwszegowejrzenia
Pobierz bojackHorsemanPatataj - Ależ ona jest pasywno agresywna. A najlepsze jest to, że mój ...
źródło: pas
  • 10
@koluska: Nie wiem nawet o kogo chodzi, więc odniosę się jedynie do tego, co napisałeś. Zawsze mnie zastanawia, co kieruje chłopem, który sobie taką babę bierze za żonę? Czy ona przed ślubem jest jakaś inna a później przeistacza się w potwora? O co chodzi?
Dziwią mnie też faceci, którzy mają za żony głupie d...y, których jedyną pasją jest skrolowanie mediów społecznościowych, pierniczenie z koleżankami przez telefon i Netflix. Takie kobiety są
@DocentMarzanek

@koluska: Nie wiem nawet o kogo chodzi, więc odniosę się jedynie do tego, co napisałeś. Zawsze mnie zastanawia, co kieruje chłopem, który sobie taką babę bierze za żonę? Czy ona przed ślubem jest jakaś inna a później przeistacza się w potwora? O co chodzi?

Dziwią mnie też faceci, którzy mają za żony głupie d...y, których jedyną pasją jest skrolowanie mediów społecznościowych, pierniczenie z koleżankami przez telefon i Netflix. Takie kobiety
Zawsze mnie zastanawia, co kieruje chłopem, który sobie taką babę bierze za żonę?


@DocentMarzanek: Jest teoria (w znaczeniu potocznym, a nie naukowym), że po prostu łapie ich chęć do żeniaczki i wtedy obecna staje się żoną i tyle. Jest też złośliwa teoria, że to okienko "chęci" wzięcia ślubu pojawia się, kiedy zaczynają się robić zakola. Ale to taka humorystyczna złośliwostka, bo nie wiem i szczerze staram się trzymać od takich facetów