Wpis z mikrobloga

Każdy analizuje to ja też :D

Aptekarz i ta blondyna - z nią jest coś nie tak ale on przecież już na weselu wiedział że źle mu wybrali więc pewnie nie narzeka bo i tak nie będą razem i cyk pora na csa

Typek co po lewej stronie nie umie jeździć i ta spokojna - może być git, tylko niech on wyluzuje, wezmie gleboki oddech i przestanie jej zadawać dziwne pytania, zamiast na osobności pogadać o dzieciach czy coś to podczas podróży gdzie rozwala innym lusterka XD

bodypositivity i brunetka - bedzie jakas drama z psychologiem za tydzien, na razie jest za dobrze wiec cos sie musi #!$%@? ale ogolnie fajnie sie dogadywali na wakacjach wiec oby bylo dalej dobrze jesli ich reakcje byly szczere

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
zamiast na osobności pogadać o dzieciach czy coś to podczas podróży gdzie rozwala innym lusterka


@ProfesorWilczurOfficial: może w innych sytuacjach jest równie "zręczny" więc woli uprzedzić z góry ( ͡° ͜ʖ ͡°) np. "Co byś pomyślała jakbym był bezpłodny bo kiedyś chciałem zaimponować koleżance i był taki czelendż na youtube no i... o boze o #!$%@?" xDDDDD
@axio1: "No ale cofnij sie teraz i posprzataj lusterko z jezdzni, ja za Ciebie nie bede sprzatac"

w ogole nie wiem czy ta od tego kierowcy sie go boi i dlatego nic sie w aucie nie odzywala prawie? XD on jeszcze ją zapytał jakich cech u faceta nie chciałaby widziec to powiedziala cos zeby nie byl zbyt nerwowy w codziennych sytuacjach - a on co chwile przeklinal na tej drodze :D
"No ale cofnij sie teraz i posprzataj lusterko z jezdzni, ja za Ciebie nie bede sprzatac"


@ProfesorWilczurOfficial: "Marek, szkło do niebieskiego, resztki lusterka to plastik, do żółtego, ile razy mam powtarzać" xDDDD

jeszcze ją zapytał jakich cech u faceta nie chciałaby widziec


@ProfesorWilczurOfficial: liczyłem, że powie coś w stylu "Nie zadaje dziwnych pytań" "Potrafi jechać i nie #!$%@?ć wszystkich lusterek w okolicy" xD