Wpis z mikrobloga

Tak szczerze mówiąc, to nie jestem przekonany, że to pytanie Mostowiakom zadał Sroch. Nie żeby nie był do tego zdolny, co to, to nie, ale wydaje się, że w tym momencie hotelowego życia ma co innego do roboty – musi wypieprzyć Kudłatego, zrobić sobie backup, bo ta para nie jest bezpieczna, przeprowadzić jakieś roszady w sojuszniczych parach. Konflikt z Mostowiakami mu nie jest potrzebny.

Co innego WiOha – ona uwielbia dymy, jest nieobliczalna i agresywna. Mogłaby takie pytanie bez problemu zadać. Inna sprawa, że Grycanka też nie miałaby z tym problemu, a jakoś wybitnie się z Mostowiakami nie dogaduje.

#hotelparadise
  • 9
@camelinthejungle: mnie trochę zastanawia konstrukcja pytania: od razu do dwóch osób. Do tej pory wszyscy wiedzieli, że mają kierować pytania do konkretnych uczestników, nie pamiętam żeby padały jakieś grupowe - a tu nagle (na sam koniec) bomba w parę. Ja bym obstawiała Produkcję.
@Dewasta: tym bardziej ze później w rozmowie przy pecie ktoś powiedział, ze to pytanie pojawiało się wcześniej tez. Wiadomo nie pokazują nam wszystkich pytań ale to by znaczyło, ze rownolegle działał przeciwko Łucji i przeciwko Mostowiakom. Oni tam serio zupełnie nie korzystają z wczasów