Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Coraz chłodniejsze wieczory, zaraz będzie zima więc mamy do zgarnięcia czapke zimowa z logotypem najszybciej rozwijającej się serii imprez w Małopolsce "Techniawa".
Wystarczy zaplusowac, nic więcej. Zielonki nie biorą udziału klasycznie. Losujemy w czwartek wieczur.

Jeżeli to czytasz i bierzesz udział to miło byłoby nam gdybyś zerknął na nasze najbliższe wydarzenie w #krakow
14 października przyjeżdża do nas gwiazda muzyki typu "Manieczki" czyli sam CJ Stone prosto z Niemiec!
Nasze imprezy to prawdziwy teleport do 2003 roku, gramy tak jak się grało wtedy, żadnych współczesnych remiksow, są pozdrowienia na mikrofonie i ogólny odlot!

Wydarzenie: https://facebook.com/events/s/techniawa-kamien-rozpusty-cj-s/860678575780610/

Ps. Miło byłoby jakby ktoś napisał jakim obecnie narzędziem się losuje na Mirko.

#rave #wixapol #narkotykizawszespoko
DJ_QBC - #rozdajo
Coraz chłodniejsze wieczory, zaraz będzie zima więc mamy do zgarnię...

źródło: FB_IMG_1696357388235

Pobierz
  • 17
@DJ_QBC: to może mi się coś pomyliło, wydawało mi się, że jakiegoś takiego DJa tak nazywali w Energy, gdy byłem jeszcze przed Covidem :)
tak czy siak, właśnie włączyłem randomowo jeden z Twoich setów na yt i od razu trafiłem na starszą nutkę, która dobrze mi się kojarzyła z czasami studenckimi. Fajnie, że są ludzie, którzy dalej grają kawałki sprzed ponad 10 lat :)
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @DJ_QBC ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 5 października 2023 - 20:00
Liczba zwycięzców: 1

Wymagania aby wziąć udział:
· Zostawienie plusa
· Kolor konta: bordo, pomarańczowy

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Nie znaleziono żadnych poprzednich Mirko Loterii tego użytkownika.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Kliknij tutaj

Informacje dodatkowe:

✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @BacentyBaca

Liczba zakwafilowanych osób: 389
Szansa na wygraną: 0.26%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 5 października 2023 - 20:00:05.

@DJ_QBC pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria