Wpis z mikrobloga

Czekyj Sylwek, bo widzę że czat pyta o Boxdela. Suchojcie ludziska, z Michałem łączyły mnie relacje biznesowe, jo, ale kilka spraw się ostatnio zesnołbolowało i Michał postanowił sprzedać mi swoje udziały w Aferkach, Fame i Goats za symboliczne 10 000 FAME-token, a samemu usunąć się w cień i wyjechać na Bora Bora. Nie wiem dlaczego, jo? Prosilibyśmy to uszanować.

Mnie tylko dziwi, że internet nie połączył kropek... kto... z kim... dlaczego... <śmiech Wardęgi>

No, jo, zgadzam się z tobą stary. Jo nie chcioł, jo nie wiedzioł, każdy tak goda. No w każdym razie teraz będymy Aferky prowadzić z Sylwkem, no chyba, że cuś sie jeszcze zmieni, bo sytuacja jest dynamyczna, jo? To wtedy może z Konopskym, albo zobaczymy, kto tam byndzie akurat na wolności...

Ja to bym na następne Aferki zaprosił Fagatę, bo ona mi się taka wydaje, wiesz, najbardziej poszkodowana w całej tej gównoburzy, która się wylała w internecie. Co ta dziewczyna się wycierpiała przez ostatnie lata, ile obelg pod swoim adresem nasłuchała...

No, dokładnie stary...

Poza tym, ja z Fagatą mam dobry wajb, a nawet wydaje mi się, że ja się jej trochę podobam. Co sądzicie widzowie? <śmiech Wardęgi> No dobrze, co tam mamy dalej w scenariuszu?

To może teraz ja poudaję gruchającego gołymbia, jo? Gruchu gruchu gruchu...

#famemma #wardega
Pobierz edenmar - Czekyj Sylwek, bo widzę że czat pyta o Boxdela. Suchojcie ludziska, z Micha...
źródło: 8b95c5e1436e4f68dfe9dd65a066212175ff8f29edd703dd1cc7751d1d21a87d
  • 2