Wpis z mikrobloga

Mi udało się obejrzeć jeden, oczywiście ten z największą jak dotąd aferą.

Chyba najprzyjemniejszą częścią tego programu są dla mnie wypowiedzi Johna- ma trafne spostrzeżenia, nie owija w bawelnę, a jednocześnie sposób prowadzenia dyskusji i dobór słów powoduje, że nikt nie może zarzucić mu, że nie został wysłuchany lub się czepia bez powodu.

Decyzja w sprawie Karoliny i Daniela to była taka wisienka na torcie tego odcinka. Nie wiem ile jeszcze mogłabym
@Rosalinea: ja dopiero wieczorem. Dziecię chore, gorączka po horyzont, kaszel, ogromniasty katar. I zaczynam po nim przejmować, więc zerknę później. Ale już się na to cieszę :)
  • 1
@MajaF1: trzymajcie się tam dzielnie i nie dajcie się choróbsku. ( ʖ̯)
Ja oglądałam. Fajnie to sobie przypomnieć, o wielu rzeczach już zapomniałam, a teraz przypominam sobie za co tak bardzo nie lubię Oliwii i Tamary. Dzisiaj mimo, że bez bankietu, to całkiem fajne dwa odcinki są. Dużo się dzieje. Oliwia dalej bez hamulców jedzie. Nie będę nic pisała, żeby nie popsuć Wam zabawy. Poczekam
@Rosalinea: ja wieczorem późnym
@MajaF1 -też od paru dni gorączkuję w sumie taki stan pogorączkowy,niby coś jak kaszel ale wychodzi jak chrząkanie ,ból głowy i za smarkatą robię bo mam katar i nie mam
ani na to tabletki brać ,ani siły na nic ,ani leżeć ani funkcjonować normalnie,
nie wiem co to jest ale wqrwia total,chyba jednak doktorka zaliczyć będę musiała czego nie cieprpię ()
  • 1
@Amikamamy: nie straszcie mnie chorobami!!! ja całe lato przechorowałam, nadal się rehabilituję, a Wy mi tu z nową pandemią wyskakujecie......() Spryskałam właśnie monitor Mediseptem(ʘʘ)
@Amikamamy: A CO DO DZIEISEJSZYCH ODCINKÓW ŚLUBIKU,OJ DZIAŁO SIĘ DZIAŁO,MIŁO MI SIĘ OGLĄDAŁO
MINA TEJ ZOŁZY KAROLINY BEZCENNA JAK WLAZAŁA Z PRYZDUPASEM ,
MIŁO TEŻ MNIE ZASKOCZYLI EKSPERCI MÓWIĄC IM STANOWCZE NIE W TAK W PIĘKNIE ZAOWALOWANY SPOSÓB BYŁO TO
,,#!$%@? DOOPKI, BO DLA TAKICH JAK WY MIEJSCA W NASZYM PROGRAMIE NIE MA''
PODOBAŁO MI SIĘ TO ,TO BYŁO PIĘKNE I MIÓD NA MOJE SERDUCHO ŻE JEDNAK SĄ PROGRAMY GDZIE MÓWI