Wpis z mikrobloga

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ooo witam panie Ferdku. A coś pan taki niewyraźny, jakaś taka szara twarz.

-Odpierdziel sie pan dobre?

-Dobre panie, widze, że jakieś kłopoty pan masz i to finansowe chyba podjerzewam.

-A pan nie masz co? Jak pan masz za dużo to daj mie pan no.

-Jak dam jak sam gówno mam panie.

-Co gówno pan masz, co pan masz gówno. Robote pan masz normalnie pan zarabiasz i tyle.

-Ta normalnie zarabiam? Gówno panie zarabiam! Ja tyram dzień i noc panie a wypłaty to biere se 900 zł na ręke. Jak ja tą wypłate biere to jakbym w morde dostał panie w morde jeża!

-Co pan powiesz

-No aaa w tym kraju to normalnie uczciwą pracą to sie nikt normalnie nie dorobił.

-Tak jest panie. A są takie ludzie. Mieszkań po kilka mają panie, kurde, wille se budują, krislerami se kurde jeżdżą i co.

-Jeżdżą? Złodzieje jeżdżą! I śmieją się w twarz nam, frajerom, uczciwym ludziom panie.

-Panie bo u nas panuje niesprawiedliwość społeczna panie.

-Żebyś pan wiedział! Żebyś pan wiedział! Panie, ja to sie kiedyś chyba tak WKU*WIE, pałe wezne, jak pierdykne gdzieś w szybe, zabiere wszystko spierdziele i gówno mi zrobią!

-I gitara

-Panie, z tych nerw to mnie normalnie zaczęło coś tu w sercu kłóć. Panie, ja to kiedyś normalnie chyba pod płotem padne to mnie chyba psy bezdomne zeżrą bo mnie pochować nie bedzie komu bo niby i za co. ZA TE PODATKI KUR*A CO CAŁE ŻYCIE PŁACE?

Helena do Ferdka: CO PAN GĘBĘ DRZESZ PO NOCY I TRZASKASZ DRZWIAMI LUDZIE SPAĆ CHCĄ RANO DO PRACY IDĄ NA CHLEB ZAPIEPRZAĆ. W PRZECIWIEŃSTWIE DO PANA.
#swiatwedlugkiepskich #kiepscy #kiepskinihilizm #heheszki #gownowpis
dotankowany_noca - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ooo witam panie Ferdku. A coś pan ...

źródło: 1

Pobierz
  • 1