Wpis z mikrobloga

Dajcie namiary na jakiś dobrych psychoterapeutów, najlepiej co zaburzenia osobowości ogarniają. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Z poprzenim terapeutą nie pykło, a potrzebuję kogoś kto się na tym zna i nie będzie #!$%@?ć "o uczuciach"' i / albo nie pomyli z depresją.
(Pls no, mam papierek na bycie zimnym & emocjonalnie autystycznym ch00jem ( ͡° ͜ʖ ͡°))

(zdiagnozowane mieszane zaburzenie osobowości, schizoid + antysocjal)

#lodz #depresja #psychoterapia #psychologia
  • 10
@wscieklizna_irl odrzucenie terapeuty jest raczej typowe na początkowych etapach terapii. To osoba która zmusza nas do robienia czegoś czego nie znamy, nie lubimy i wewnątrz siebie bardzo nie chcemy - na tym to polega, umysł znalazł sposoby ochrony które dzisiaj już nie są optymalne.
Czego oczekujesz, jakiej rady? Po czym poznać, że osoba prowadząca się zna albo nie? Nikt ci z tym nie pomoże, nawet jeśli ktoś się dogadał z jakimś terapeutą,
@kamillosbombos: Problem jest taki, że są to 2 zaburzenia które spłycają "le emocje", więc jak się okazało, że są oba, to w konsekwencji.

"Do czego ty, #!$%@?, chcesz się odnosić?"

Byłam u 1 psychologa, toto w ogóle jakaś k00rwa pomyłka, dał mi test big 5 i próbował mnie wziąść "pod emocje".
Psychoterapeuta - byłam na kilku sesjach, zrobił mi SCID, powiedział, że odchaczam wszystko na schizoida i prawie łapię się na
@wscieklizna_irl "Do czego ty, #!$%@?, chcesz się odnosić?" Odnośnie czego to, ktoś ci tak na sesji powiedział?
Nie chcę cię zniechęcać, ale tak to trochę będzie wyglądało, każdy ma jakieś szablony na których się opiera. Może poczytaj na necie z czego korzystają ludzie w podobnej do ciebie sytuacji? Znajdź nurt który cię interesuje, a następnie poszukaj ludzi którzy w nim pracują. Jeśli masz dużo do zrobienia to może się zastanów co przeszkadza