Wpis z mikrobloga

@Tak_masz_racje: Tylko że tu chodzi bardziej o kontekst w GTA dosłownie grasz przeważnie jako "złodziej aut (tytuł wiele mówi) czyli mówiąc typem z poza prawa a w cyberu mamy sytuacje gdzie V pomaga policji wypełniając dla nich zlecenia i nic z reputacji w policji nie wynika. Nie mówiąc ze nic nie dostajemy za pościg w cyberpunku. Zresztą co ja sie produkuje zobacz film i wtedy komentuj
@DoktorWojna Nie rozumiem kompletnie tego argumentu z tytułem, co on ma do rzeczy. V pomaga policji, a Michael się dogadał z FBI i co z tego? Jakie to ma znaczenie? xD
Policja i w GTA i cyberpunku jest z dwóch powodów - immersja oraz żeby się #!$%@?ć z nimi, to wszystko. Nie wiem czego autor filmu się doszukuje.
@iamtehwin: Ok, widzę że simpowanie tzo wjechało mocno. xD Mogę się przyczepić do tej recki, ten materiał Mateusza o CP 200h później na pewno jest bardziej merytoryczny. Ale zarzucanie typowi że się sprzedaje bo ci się nie podoba jego ocena jest debilne. Zresztą, skoro tvgry oznacza materiały sponsorowane, to dlaczego przy recencji nie jest to oznaczone?