Wpis z mikrobloga

#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #wybory #polska

Kandydatka PiS Agnieszka Wojciechowska van Heukelom (dyżurna plujka TVP) złożyła wniosek do Państwowej Komisji Wyborczej z prośbą o sprawdzenie, czy bilbordy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie są nielegalnym finansowaniem kampanii wyborczej opozycji.

No kto to słyszał, żeby PiS się komuś kojarzył z sepsą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pobierz Kempes - #heheszki #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #wybory #pol...
źródło: F7cP_5rXUAA_qEh
  • 12
zauważ, że tylko pisiory mówią, że "zło" z plakatu to PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pyra_wykop: Nie tylko.

a reklamy PGE czy Orlenu nie przeszkadzają, ostatnio na Polsacie widziałem reklamę PGE, która była 1:1 spotem PiS.


@galicjanin: Jednym przeszkadzają tylko jedne reklamy, innym tylko drugie reklamy, a są tacy którzy widzą problem w jednym i drugim. Kampania na rzecz PiS prowadzona spółkami państwowymi jest obrzydliwa i
@ZygmnuntIgthorn to inna sprawa, też nie podoba mi się mieszanie WOŚP do bieżącej polityki, o ile sam Owsiak ma prawo mieć takie, a nie inne poglądy i brać udział w takich a nie innych wydarzeniach, tak WOŚP jako organizacja powinna być apolityczna. Inna też sprawa że partia rządzącą i jej telewizja od 8 lat stosują nagonkę na tą fundację z niezrozumiałych dla mnie powodów.
@Kempes zastanawiałem się jakiś czas temu, czy napisanie na murze "Andrzej Du*a wy&raniec narodu" to obraza głowy państwa, czy dopiero interpretacja rano jako obraza to obraza głowy państwa? XD