Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

zeby nie widzieć że pis i ko to jeden i ten sam syf tylko opakowanie inne


@Mrbimbek: Ja #!$%@?ę, wiadomo xD

Za PiS nam spadły wskaźniki demokracji do "demokracji z problemami", to przez PiS mamy #!$%@? wieczną wojnę z UE i ciągle płacimy kary, w dodatku mamy zawieszone 60 mld euro z funduszu odbudowy po covidzie. Nie wspominając o #!$%@? prawach kobiet, mariażu z KK i aferach korupcyjnych, które sprawiają, że
uważasz że machanie krzesłem, wyzywanie prezydenta


@Deska_o0: tak

oraz podawanie fałszywych danych jest w porządku


@Deska_o0: tu już nie.

Oprócz podania fałszywych danych (przy okazji jakim debilem trzeba być, żeby bez powodu podawać cudze dane xD) nie zrobił nic złego. Tworzenie grup których nie można obrażać to patologia, a samo machanie krzesłem to element happeningu.
Tworzenie grup których nie można obrażać to patologia


@Kajtosz: nie ma takich grup

samo machanie krzesłem to element happeningu.


@Kajtosz: ale dlaczego oddzielasz machanie krzesłem od wyzywania osoby na mównicy w jego trakcie i zbliżania się do niej? to wszystko łączy się w całość, rozpatrywanie osobno to straszny gwałt na logice

przy okazji jakim debilem trzeba być, żeby bez powodu podawać cudze dane xD


@Kajtosz: dokładnie takim żeby naćpanym
@Mrbimbek: nie ma dnia żeby prawaki nie kłamały ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazprawakow

Marek Majcher (zgadza się na ujawnienie swych danych, sam nazywa się "działaczem prawicowej opozycji antysystemowej") został oskarżony o to, że w trakcie trwania wiecu przedwyborczego Bronisława Komorowskiego 3 marca 2015 r. na Rynku Głównym w Krakowie najpierw wyzywał wchodzącego na scenę prezydenta obelżywymi słowami, a następnie, stojąc w tłumie, zamachnął się usiłując w Komorowskiego
@Camel665: było, ale nie zmienia to faktu że zatrzymanie było słuszne, a późniejsze aresztowanie to już ewidentnie na prośbę zatrzymanego żeby zrobić z siebie męczennika, sam do dziś myślałem że on tylko skłamał z danymi, a tu okazuje się że pokazywał służbom dowód brata xD
@Mrbimbek: ten pan od krzesła jest znanym szurem, prorosyjskim kamratem i krętaczem. Kilka sekund w google i dowiesz się o kogo chodzi a potem już pozostaje wejść głębiej w temat, bo to co on odpie&$#/@#$ w życiu to głowa mała. Więc to słaby materiał na wzorzec prześladowanego patrioty.
@Mrbimbek: ja policji bronić nie chce ale czasy to były inne niż obecne kiedy za odpalenie nielegalnie przemyconym granatnikiem po pijaku na komendzie staje się partyjnym bohaterem i poszkodowanym XD Albo kiedy policja pyta Z RYBA TAK? Albo chroni w 400 chłopa domu Kaczyńskiego przed kobietami XD
@markhausen @Deska_o0 ja #!$%@? nie przesadzajcie w druga stronę xD. ani PiS ani PO nie są święci. akcja z krzesłem była #!$%@?, jesli dobrze pamietam, typ przyniósł je żeby nabijać się z Komorowskiego, który w Japonii stanął na krześle zamiast na nim usiąść. typ po prostu trzymal to krzeslo nad głową, a w TVN pisali, że próbował rzucić nim w prezydenta. to była obrzydliwa manipulacja, #!$%@? to było. PiS na miejsce jednej
jesli dobrze pamietam, typ przyniósł je żeby nabijać się z Komorowskiego, który w Japonii stanął na krześle zamiast na nim usiąść. typ po prostu trzymal to krzeslo nad głową


@powodzenia: to źle pamiętasz i pomijasz kilka nieistotnych detali które zostały już wspomniane:
-wyzywał wchodzącego na scenę prezydenta i ruszył w jego stronę wtedy nastąpiło zatrzymanie (wersja potwierdzona przez niego),
-podczas zatrzymania legitymował się dowodem osobistym brata,
-został aresztowany za posługiwanie się