Wpis z mikrobloga

Dlaczego 27 odcinek HP Extra ma trwać tylko 43 min? Przecież tyle trwa odc puszczany w TV. Czyżby znowu przemontowywali odcinki tak jak w HP4, bo w necie jest za duża lawina hejtu? Jeśli tak to mega słabe by to było że strony produkcji. #hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
@deniol: pisałem o tym jakiś czas temu - będą krótsze odcinki z mniejszą ilością Srocha i brak wywiadów live na playerze bo jest "hejt", a na profilu IG HP możesz #!$%@?ć każdego uczestnika, a komentarze z Rochem lub TVN zaczynają znikać :))) magia telewizji :))) domyślam się że przy przemontowywaniu odcinków znowu dostaną inni oszukani uczestnicy bo na siłę będzie trzeba pokazać ich w złym świetle aby się wyrównało, zatem będzie
  • Odpowiedz
  • 3
@czerwonolica: Pamiętam, że oni potem tak tym zepsuli sezon, że się nic już nie działo. Nie ogarniam tego, dlaczego tak robią. Ludzie i tak zawsze będą narzekać. Jak jest nudno narzekają, teraz się dzieje składają skargi. To jest nienormalne, że człowiek który ogląda HP dla rozrywki, bawi się w takie rzeczy jak pisanie skarg.
  • Odpowiedz
  • 1
@kipman1: tak o live na IG słyszałem, że nie będzie. Ale niech nam przynajmniej pokażą to co rzeczywiście się tam działo, a nie że teraz będą łagodzić sytuacje. Każdy kto idzie do HP chyba jest świadomy tego, że podczas emisji może mierzyć się z hejtem. Jedni z większym, inni z mniejszym. Łucja okazuje się dobrą graczką i nawet jak chodziła, podsłuchiwała, tworzyła swoje plany to ludzie na nią nie naskakiwali, bo
  • Odpowiedz
@deniol: nosz kurde, najpierw sami montują odcinki tak a nie inaczej (nie ma co ukrywać,że narracja jest jednostronna), a teraz zdziwieni że jest hejt i przemontowuja? Co raz mniej profesjonalnie to wygląda
  • Odpowiedz
@deniol: no powinni pokazywać jak zostało zmontowane pierwotnie, a mamy powtórkę z rozrywki z HP4 - ciekawe czy na szybko będzie to montowane, że przykładowo fragmenty z zapowiedzi kolejnego odcinka nie będą pojawiały sie w kolejnych. Obrzydza mi to wszystko trochę oglądanie sezonu... a jak widać coś tak prostego jak reality potrafią zwalić....
  • Odpowiedz
  • 0
@czerwonolica: @Sieranevada @kipman1 miejmy ogromną nadzieję, że pozostanie pierwotny montaż. Bo najpierw produkcja robi wszystko, żeby podbić oglądalność, a potem jak już jest hejt to niby robią wszystko dla dobra uczestników a i tak nic to nie pomaga.
  • Odpowiedz