Wpis z mikrobloga

Bez żadnej złośliwości, sama trzeźwa ocena. Chciałbym też zobaczyć opinie wyborców #konfederacja

Czy nie uważacie, że tegoroczna kampania konfederacji jest absolutnie fatalna i bez żadnego polotu?
Wszystkie duże komitety organizują spotkania/wiece praktycznie codziennie. Konfa tylko w weekendy. Co mnie bardzo dziwi eventy "Bosak i Mentzen na żywo", które są osią kampanii nie są nagrywane na żywo i wrzucane do sieci (podejrzewam że na każdym są dokładnie te same przemówienia i prezentacja memów w PowerPoincie od Sławomira).

Dostali prezent od losu w postaci afery wizowej PiSu i w ogóle nie potrafią tego wykorzystać. A to przecież idealny pretest do walenia we władzę, która przecież wybory 2015 wygrała na antyimigranckich hasłach.

Mieli 4 lata w parlamencie, miliony subwencji i nie udało im się zbudować wokół swojego środowiska żadnych kadr, czego efekty widzimy na listach. W zasadzie co drugi to szur, płaskoziemca, rycerz 4G, tropiciel reptilian. Przecież to wstyd obecnie powiedzieć że jest się częścią tego środowiska albo się z nim sympatyzuje.

Do tego widać ewidentnie już ślady rozłamu wewnątrz Konfederacji. Braun, jak i całe jego otoczenie jest wściekłe za jego marginalizowanie. Przy okazji ukrycie Brauna, które miało przyciągnąć mniej skrajnych wyborców nie podziałało, bo po rozważaniach filozoficznych o jedzeniu psów czy zrównywaniu kobiety z meblami w domu, o wyniku 15% mogą zapomnieć.

#polityka #wybory #mentzen #bosak #braun #polska
Amatorro - Bez żadnej złośliwości, sama trzeźwa ocena. Chciałbym też zobaczyć opinie ...
  • 12
  • Odpowiedz
Konfa tylko w weekendy


@Amatorro: W Konfederacji nie ma za bardzo ludzi, których można tak wypuścić samopas do ludzi, wszystko trzeba nadzorować, a budżet jest ograniczony.
Konfa ma na liście płaskoziemców, zwolenników leczenia raka cytryną i wierzących w wielkich gigantów.
Czujesz jakby ci ludzie wyszli na ulicę i zaczęli opowiadać swoje głupoty?
Strach to wypuścić, niech wieszają plakaty i tyle.

Braun, jak i całe jego otoczenie jest wściekłe za jego marginalizowanie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Amatorro Sama prawda. Na początku kampanii, po zaangażowaniu Wiplera i akcji z Banasiem myślałem, że Mentzen ma pomysł na tę kampanię i potrafi zbudować wokół Konfederacji pozytywną uwagę, ale szybko się okazało, że Sławuś wystrzelał się z asów w rękawie w ciągu tygodnia xD I bardzo dobrze, bo dojście tych ludzi do władzy w obecnym składzie to byłaby tragedia dla kraju.
  • Odpowiedz
Dostali prezent od losu w postaci afery wizowej PiSu i w ogóle nie potrafią tego wykorzystać.


@Amatorro: Tyszka wyraznie napisał, że on tylko udaje te ataki na PiS ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
A to przecież idealny pretest do walenia we władzę, która przecież wybory 2015 wygrała na antyimigranckich hasłach.


@Amatorro: no i szkopuł w tym, że oni nie chcą uderzać we władzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Akurat właśnie najwięcej tych wariatów jest od Brauna, szury i zamordyści religijni to właśnie ci od Brauna.

Mieliśmy już przykłady typu: zakaz aborcji za gwałt itp.

Przecież jakby ich wypuścić, to dnia nie byłoby bez jakiejś afery.


@mango2018: Widać jak abstrakcyjny jest to sojusz. Usuniesz Brauna w cień to tracisz żelazny elektorat (myślę że Braun sam odpowiada za jakieś 3% poparcie - i to od tych najbardziej zagorzałych fanów gotowych za
Amatorro - >Akurat właśnie najwięcej tych wariatów jest od Brauna, szury i zamordyści...

źródło: 2023-10-02_10h40_50

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Amatorro obiektywnie (na ile mogę XD), ich kampania naprawdę źle wygląda, zresztą widać to w sondażach

Mogli jeszcze więcej szurow na listy wrzucić xDD
  • Odpowiedz
@lucer: Niestety Mentzen bardzo mnie rozczarował, bo z "doktora ekonomii" stał się śmieszkiem z Tik-Toka. Sławek nie nadaje się do debat, Bosak bije go na łeb.
  • Odpowiedz