Wpis z mikrobloga

@Janusz_Conway: nikt nikogo nie rozliczy, ani z jednej, ani z drugiej strony. To jest fakt. Nie wiem jak bardzo trzeba być naiwnym żeby myśleć że jakiś ziobro,sasin czy inny smród choćby usłyszą jakiekolwiek zarzuty. Byłby to precedens i chyba pierwszy w demokratycznej Polsce przypadek gdy nowa władza rozlicza starą przed sądem. To się nigdy nie zdarzy, a już na pewno nie w najbliższych latach.
@Janusz_Conway: ku.rwa ktoś ci każe go oglądać? Ja nie patrzę na telewizornię i mam spokój.
Wszystko musisz zwalać na innych? Naprawdę nie masz wolnej woli? System nigdy się nie zmieni, jeśli będziecie, ty i inni tobie podobni, cały czas wybierali między A lub B.
Wiem, że 8 lat to dużo - szczególnie dla ciebie. Jeśli 8 lat temu lub ciut więcej miałeś 10-12 lat to faktycznie chooya wiesz o rządach PO.
@erixon @Jakimialemlogin:
Za 8 lat jego rządów i chociażby darowanie ruskim z gazpromu blisko dwóch miliardów złotych. Jako premier w tamtym czasie ponosi odpowiedzialność (pełną) za działalność swojego (nie)rządu.

do tej pory nikt go nie osądził mimo, że pisiory tak to zapowiadały?

Hehe, PO zapowiada rozliczenie PiS-u mimo, że i tak do tego nie dojdzie w myśl zasady "urwa urwie łba nie urwie". Będzie inaczej? To zapraszam do zawarcia zakładu, stawiam
@erixon: Proponuję zakład - ja obstawiam, że gówno zrobią pisiorom, a ty, że jednak "zrobią" (mam na myśli więzienie, nic innego nie wchodzi w grę). To o ile się zakładamy?