Wpis z mikrobloga

Od zawsze chodziłem na wybory, ale tym razem nie pójdę. Nie ma żadnej partii na którą chciałbym oddać głos. Nie chcę już uczestniczyć w tym cyrku. To zabawne, bo kiedyś nie wyobrażałem sobie jak może ktoś nie iść na wybory xD.
#wybory
  • 21
  • Odpowiedz
@Diasendi robię fotę, której nie omieszkam ci wkleić pod postem jak się tylko zająkniesz o tym, jak to cię wkurza polska polityka po tych wyborach lub partia rządząca (niezależnie do wyniku)

P.S.: nie chcieć to sobie możesz jak wyjedziesz z Polski. Żyjąc tu uczestniczysz w tym cyrku, czy tego chcesz czy nie.
  • Odpowiedz
@Kamokamo: Mam ten sam dylemat co kolega autor posta. Na kogo zagłosować, skoro każda partia mnie czymś od siebie odrzuca? Mam zrobić losowanie ? Nie zostaje nic innego jak nie iść.
  • Odpowiedz
@Diasendi: „Nie ma żadnej partii na którą chciałbym oddać głos. Nie chcę już uczestniczyć w tym cyrku”

Przykro mi ale tak to wygląda, to już nie 2008 że jest to opinia godna podziwu freethinkera. Dzisiaj każdy kto nie idzie na wybory ten dzban.
B.....i - @Diasendi: „Nie ma żadnej partii na którą chciałbym oddać głos. Nie chcę ju...

źródło: IMG_3425

Pobierz
  • Odpowiedz
nie chcieć to sobie możesz jak wyjedziesz z Polski. Żyjąc tu uczestniczysz w tym cyrku, czy tego chcesz czy nie.


@Kamokamo:

a on wtedy myk dochody w obcej walucie i im bardziej #!$%@? gospodarka tym lepiej dla niego
  • Odpowiedz