Wpis z mikrobloga

My się możemy z tego śmiać, ale patrząc na to obiektywnie i wiedząc do jakiego elektoratu uderza PiS to rozgrywają to naprawdę dobrze.

A rzucając emocjonalne teksty, krzyki, głupkowate rysunki czy przekleństwa jeszcze dodatkowo dajecie im materiał na walkowanie tego przez najbliższe kilka lat. ¯_(ツ)_/¯

Jak podchodzi dziennikarz z TVP to się mówi "dziękuję, nie chcę się wypowiadać" czy coś, a nie drze japę i robi z siebie debila.
#tvpis
  • 5
@Krupier: nie sposób powstrzymać emocji wśród wszystkich - TVP zawsze znajdzie rozemocjonowanych. I rzecz w tym, że nie da się "źle" wykonywać roboty będąc na miejscu TVP. Po prostu mów to co działa na korzyść partii rządzącej i pokazuj to co przemawia na niekorzyść opozycji. Mój stary mógłby tam robić za naczelnika.
@Krupier: Wg mnie to właśnie jest główny problem zarówno polityków, jak i sympatyków partii opozycyjnych. Za dużo niepotrzebnych,agresywnych emocji i transparentów,które w oczywisty sposób zostają wykorzystane przez szczujnię, nawet gdyby był to jakiś margines.