Wpis z mikrobloga

Sylwek zdecydowanie się nie podniesie po tym ataku kilkudziesięciu wykopków xDD To już w cięższej sytuacji był po dramie z gargamelem gdzie #!$%@?ło go bardzo dużo ludzi a i tak nie odcisnęło to na nim żadnego piętna.
#famemma
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuperN0vak: Serio nie szkoda ci czasu na to trollowanie? Lubisz jak ludzie cię cisną i każą ci #!$%@?ć? Pisałeś gdzieś, że nie masz jeszcze 18 lat - nie marnuj sobie młodzieńczych lat na wypisywanie głupot na wykopie i usuń konto
  • Odpowiedz
  • 0
@Petsyk: Lubie ten wasz ból dupy i płacz. Śmiesznie w #!$%@? sie na to patrzy a i tak oglądam konfe prime i nie mam co robić w międzyczasie to chociaz sie z was pośmieje xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Petsyk: No w sumie jesteś, być może obaj jesteśmy xD Wstawianie jakichś instrukcji jak zgłaszać kanał GOATs czy tworzenie jakichś wierszyków normalne nie jest i jest takim samym jak to nazwałeś "marnowaniem czasu" i wypisywaniem głupot na wykopie także zalatuje tu ostrą hipokryzją
  • Odpowiedz
@SuperN0vak: Tylko widzisz, ja wstawiając taką instrukcję robię coś pożytecznego i moralnie właściwego, a twoja aktywność polega na #!$%@? ludzi i obronie zjebów xd
  • Odpowiedz
@SuperN0vak: A dla kogo oprócz ciebie to nie jest #!$%@? ludzi i obrona zjebów? xd Nie kłam, że nigdzie nie pisałeś nieprawdy, jak sam się przecież przyznajesz, że trollujesz xd A ja świętego nie zgrywam, uważam tylko, że wstawiając taką instrukcję pomagam w walce ze zwyrolami, tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@Petsyk: Dostałem pare plusów tutaj a poza wykopem to duzo ludzie popiera moje zdanie. Przyznałem się do #!$%@?, nie do trollowania. To, że boli i #!$%@? was prawda to już wasz problem.
  • Odpowiedz
@SuperN0vak: Chłopie, to jest mój wpis z niedawna, gdzie cię wszyscy wyjaśnili i po prostu go zapamiętałem - szukałem go jakieś 30 s xd A bait oczywiście równa się troll
  • Odpowiedz
@SuperN0vak:

Ten materiał od "nie wiem ale sie wypowiem" i tak nic nie zmieni. Nikt nie traktuje powaznie tego kanału i wystarczy poczytać tiktoka aby zobaczyć co ludzie o tym sądzą


No to jest oczywisty troll, bo po pierwsze - ogrom ludzi traktuje ten kanał poważnie, a po drugie - dobrze wiemy jacy ludzie siedzą na tiktoku xd
  • Odpowiedz
@SuperN0vak: Z racji młodego wieku masz prawo nie wiedzieć, że zwykle nawet najbardziej hejtowani twórcy mają choćby porównywalną liczbę lajków do dislajków, a zwykle nawet trochę więcej lajków niż dislajków ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz