Wpis z mikrobloga

Jaki mod do #gothic? Nigdy nie ogrywałem modów do jedynki. Chcę w połataną, lepsza graficznie i z jakimiś ciekawymi dodatkowmi questami, najlepiej z dubbingiem i dobrą immersją, żeby jacyś kosmici nie wyskakiwali xd
  • 12
  • Odpowiedz
@3agle: obóz quentina/edycja rozszerzona, ew przebudzenie z sefarisa mod do g2 przenoszący całego g1 + kilka innych rzeczy z innych modów ale nie trzeba ich robić.
  • Odpowiedz
@3agle: Cienie przeszłości jeżeli nie grałeś.
Modyfikacja do gothica 2, ale przedstawia okres miesiąc przed trafieniem przez beziego do kolonii, bazuje na komiksie.
Dobry dubbing, immersja, ciekawe questy, polecam. Modyfikacja jest na max 10 godzin i warto ją ograć przed rozpoczęciem gothica 1.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: w sumie jakby się gralo bez uniona to tak. Przynajmniej design światów nie jest tak zrypany w MT xd. Z unionem starczyło mi cierpliwości na skończenie odysejki :P. Poza ogromnymi mapami to jakichś minusów nie ma moim zdaniem. No i pomijam bugi
  • Odpowiedz
@typbezkasy95: no jak w 3 rozdziale coś zrobisz źle to możesz zablokować sobie grę, ja tak miałem bo nie zebrałem prochu z wież a potem już do miasta wejść nie mogłem i zrobiłem to na kodach ale jak ktoś kodów używać nie chce to musiałby całość powtarzać.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: mi jakoś udało się na szczęście ominąć takie blokujące bugi. Może kiedyś to jeszcze załatają, przy modzie o takim kalibrze wszystko idealne nie będzie. Sporoo testów to wymaga, żeby nie przeoczyć błędów
  • Odpowiedz
@3agle: Cienie Przeszłości fajna, ale krótka. Przedstawia historię z Gothic der Comic, jakiś czas przed wrzuceniem bezimiennego do górniczej doliny.
  • Odpowiedz