Wpis z mikrobloga

@ManiacTeam: haha jak cię zaorałem XD psycha złamana XD teraz jak wariat robisz fikołki XD rób jeszcze clownie zabawiają mnie XD sam siebie pewnie zgłosiłeś bo w naturze masz bycie konfidentem XD
@ManiacTeam: haha upodliłem cię do końca XD tupiesz nóżką teraz jakbyś był niedorobioną dziewczynką (tu się pewnie nie pomyliłem XD). Psyche ci dojechałem XD pięknie się odpaliłeś z tymi swoimi błzeńskimi sztuczkami clownie XD rób jeszcze fikołki, to jest rozkaz XD haha zaraz się do mode i tak spłaczesz XD
@ManiacTeam: haha co tak słabo? Tak mnie nie rozbawisz clownie XD zmartwień cię i uświadomię, że normalni ludzie nie trzymają gówna w majtkach jak ty. Tym bardziej nie bawią się nim kiedy zrobiłeś coś dobrze, dziwnie cię wytresowali w domu- zamiast zabawek gówno XD
@su1ik: Hahahaha, biedny pieseczek, nie umie zabawiać, musi przeinaczać wpisy, że on to ja bo inaczej nie umie, hahahaha, biedny pieseczek, główka nie pracuje, ogonek nie merda, hahahaha, pieska trzeba uśpić bo nawet szkalować nie umie, hahaha, leć pieseczku na łączkę, wytarzaj się w gówienku, może będziesz bardziej kreatywny, hahahaha :)
Leć do mode, zrób kwi, kwi, mamełe mi szkalują, wcale nie ma wąsów na plecach, kwi, kwi, nie mogę sam